Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Ti mit csinálnátok a helyemben? Vastagbéltükrözés: bővebben lent

Figyelt kérdés

Üdv!


Ti mit csinálnátok a helyemben!

Képzeljétek el azt, hogy már hónapok óta betegeskedtek, nem tudtok melózni, pénzetek alig van....


Egy altatásos vastagbéltükrözés 25e forint.

Olvastam, hogy nem necces meg nem fáj stb... de nekem alapból iszonyatosan szoktak fájni a beleim, olvastam róla, hogy így a tükrözés is fájna.

Szóval vagy elmegyek altatásosban 25e forintért vagy elmegyek simára de előtte mondjuk legurítok egy 0,33-as Leffe sört.


Amúgy is totális éhgyomorra kell menni szóval az a 6%-os 3deci sör totál lelazítana és szerintem jól viselném azt a 30-60 percet még ha fájna is.... max. lenyomnék 2 sört!

Az orvosomnak úgy is mondtam, hogy szoktam bevenni rivotrilt stresszes helyzetben (ritkán), max majd azt mondom kicsit túltoltam a rivót :)


Szóval Ti mit csinálnátok?

De tényleg úgy képzeljétek el a helyzetet, hogy ez a -25e forint nagyon de nagyon hiányozna a zsebből hónap végén!


Minden hozzászólást szívesen várok, akár negatív akár pozitív. :)



#altatás #vastagéltükrözés
2018. ápr. 11. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ingyen csinálták altatásban. Akkor kellett volna csak fizetnem, ha azonnal akarom, hogy megcsinálják. Így, hogy nem azonnal csinálták, egy hónapra rá kaptam időpontot, így szokták másnak is.
2018. ápr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Itt vidéken sajnos nem így van :(

Máshova meg nem mehetek mert elzavarnak, hogy nem oda tartozom...


Max. a bódítás van ingyen de az meg kb. az általam említett sörrel ér fel, vagy még annyival sem :)

2018. ápr. 12. 00:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem fognak elzavarni, én is más megyében csináltattam, mert ahol lakom, ott egyik kórházban se altatnak pénzért sem.
2018. ápr. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sör a legnagyobb hülyeség! Azért nem szabad műtét előtt enni es inni, mert altatásban megfulladhatsz. Egyébként nem csak altatásban, hanem bódításban is lehet.
2018. ápr. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak szekálni, de a Leffe árát gyűjtsd össze (tudom, mennyibe kerül), mire időpontot kapsz, addigra meglesz a 25 ezer. Sörrel a gyomrodban amúgy sem altatnak, ráadásul érezni is fogják rajtad a piaszagot.
2018. ápr. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3.5 hét az időpont!


Tudom mennyi a leffe, de 1-2 üveg nem egy nagy pénz ellentétben a 25e forintos altatással.


Hülye nem vagyok, ha altatásosra megyek akkor egyértelmű, hogy józanul megyek! :)


Ha esetleg úgy döntenék, hogy ébren maradnék és bódítást sem kérek akkor kéne egy kis "bátorító"

Piaszagot meg nem éreznék meg mert beveszek egy marék rágót előtt.... no meg 1 sörtől sem leszek részeg.

Volt már, hogy haverokkal elkezdtünk sörözni aztán 1 sör után el kellett mennem otthonról ügyeket intézni és a kutya se vette észre rajtam azt az 1 sört... azért az nem vodka. :)


Még átgondolom, szívem szerint altatásosra mennék de az amúgy is vékony pénztárcám nem örül az ötletnek :S

Így is kell most vennem előtte hashajtót ami 2e ft, antibiotikumot ami szintén 2, enterol vagy milyen probiotikumot ami 3-4e + üzemanyagköltség, szóval szépen összejönnek a dolgok.

Tegnap voltam magánban gasztrón ami 8e volt...

(TB-re 3 hónapot kellett volna várni (Dunaújváros))


Tavaly voltam gasztrón Százhalombattán, és ott gyakorlatilag elzavartak...

meghallgattak aztán ráírták a papírra, hogy nem tudnak tovább küldeni mert helyileg nem oda tartozok.

2018. ápr. 12. 10:15
 7/8 anonim válasza:
0,33as sör egyrészt nem ér semmit meg ha véletlen megérzik az alkohol szagot akkor tuti elküldenek. Bódítás intravénásan kb. fél perc alatt hat és fél óráig azt se tudod, hogy hol vagy szóval nem sok marad meg az egészből, egyébként túl lehet élni az egészet minden nélkül csak nem kell rástresszelni nagyon.
2018. ápr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács. Előtte már pár nappal rendszeresen krémezd a feneked legalább napi 2x, hogy puha legyen, és ne törjék be.
2018. ápr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!