Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye a megfázásra nincs gyógymód?

Ugye a megfázásra nincs gyógymód?

Figyelt kérdés
És ha én tudnék gyógyutat rá hol kell jelentkeznem a körültekintő/ ön önmagamon tapasztalt megoldással?

2019. máj. 16. 01:14
 1/7 A kérdező kommentje:
ingyen nincs semmi ez az igazság :/ szomorú
2019. máj. 16. 01:15
 2/7 anonim ***** válasza:
De van? Miért ne lenne? Mivan?
2019. máj. 16. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A megfázás a legalapabb és legkönnyebben gyógyítható betegségek egyike. Mindenki tudja gyógyítani. Tele van a net 'megfázás elleni gyógymód' praktikákkal. Milyen fajta troll vagy te? Hegyi?
2019. máj. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy ne lenne. Házi pálinka vagy valamilyen erős alkohol csodákra képes. Persze nem egy feles de nekem mindig beválik.
2019. máj. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát ha szerintetek van, akkor szerintem jelentkezzetek Nobel-díjért.
2019. máj. 16. 13:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenki szerint van. Vagy te nem szoktál meggyógyulni?
2019. máj. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudományosan egyetlen gyógyszer sincs, ami megszünteti a megfázást. Olyan enyhítő módok vannak ha az első 8 órában ezt azt teszel még kiütheti, de bizonyítottan nincs rá semmi, csak tüneti kezelés. (ha van jöhetnek a kutatások linkjei ami bizonyítja)
2019. máj. 17. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!