Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kell szedni húgysavszint...

Kell szedni húgysavszint csökkentőt is? Mert azt nem adtak, viszont van Miluritom.

Figyelt kérdés
Köszvényt állapítottak meg, de nem volt semmilyen vizsgálat. Kaptam gyulladás csökkentőt. Pár nap alatt el is múlt a fájdalom. Kicsit éreztem feszülést az ízületnél. Egy hétre rá kissé megfájdult, és 3-4 napja ugyanaz a kis fájás van. Diétásan eszek. Sok vizet iszok. Sokat futok. Vagy nem is köszvény? Félek, hogy visszajön. Vagy a futás miatt a zsírégetésből is sok húgysav szabadul fel?

2019. máj. 16. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor nálam diagnosztizálták a köszvényt, akkor vasat is írtak fel. Szerintem egy kicsit kíméld magad, hagyd a futást egy picit.
2019. máj. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem egy feszülés határozza meg, hanem a laboreredmény
2019. máj. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A vérvizsgálati laboreredmény megmutatja, hogy kell-e szedni, de más módon diagnosztizált köszvényre is ajánlott szedni, nem is érthető, hogy a háziorvos miért nem írta fel (egyébként filléres árú gyógyszer).
2019. máj. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Húgysavra Miluritot szedek, köszvény miatt. Kerüld a vörös húsokat,illetve menj vérvételre és ott megállapitják
2019. máj. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!