Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Hatvanban van jó magán pszihológus?

Segítsetek kérlek , kihez érdemes menni ?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Hatvan, pszichológus

máj. 16. 15:28  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Magán pszihológus jászberény?
17 eves vagyok panikbetegsegem van egy olyan helyre megyek ahol nagyon osszeszedetnek kellek lenni pszihologus azt javasolta vegyek be egy fel xanaxot szerintetek?
Hatvanban voltam a jobb lábammal, azt mondta a főorvos, még nem dolgozhatok. Elvittem az eredményt a háziorvoshoz. Erre megírta a táppénzes papírt, hogy mehetek dolgozni. De a...
Milyen a pszihológus?
Mi a pszihologus es a pszihiater kozott a kulonbseg es mi a pszihiatria es a rehab kozott a kulonbseg?
Valaki ismer Hatvanban vagy környékén magánorvost?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!