Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen a pszihológus?

Milyen a pszihológus?

Figyelt kérdés
Sziasztok beszéltem az egyik barátommal és azt monta pszihológushoz kellene mennem mert szorongok ,és sokszor nem merek megszólalni még ha már két éve ismerek egy embert akkor is alig merek megszólalni főleg a felnőttek előtt .Viszont én nem szoktam senkivel sem mélyen beszélgetni még sosem beszéltem ki magamból a gondjaimat vagy ami miatt szorongtam .Neketek mi a tapasztalotok? És tényleg szükségem lenne pszihológusra? Jó lenne beszélgetni (az iskolámnak van pszihológusa) viszont sokan azt mondják ciki a pszihológus meg hogy csak az jár oda aki "hülye". Szerintetek? Előre is köszönöm a válaszokat

2015. ápr. 11. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:

És akkor a pszichológus is hülye? Mert ő is járt pszichológushoz, a képzés része az egyetemen.

Ha szimpi a tag, én elmennék hozzá.

2015. ápr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen ép lelkeknek felesleges a pszihológus! Lélegezz mélyeket, és idővel rendbe fog jönni minden!
2015. ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!