Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Gerincvíz csapolást csak SM centrumban végeznek? El lehet végeztetni privát alapon?

máj. 16. 16:25  Privát üzenet  

A válaszok
Nem tudom, hogy magán úton elvégzik-e, de nem egy nagy történet. Nem kell hozzá SM centrum. Igazából bárhol meg lehet csinálni ahol van neurológus vagy altatóorvos. Még én is meg tudom csinálni. :-D (de tényleg)

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 16. 19:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, akkor szerinted merre érdemes elindulnom? Az SM centrumokat tényleg elkerülném. Félek hogy az eredmény után feljogosítva éreznék magukat, hogy bedaráljanak a gépezetbe, akár akarom, akár nem.

# 2/4Időpont máj. 17. 08:33 Privát üzenet
Nem igazán értem milyen gépezetbe bedarálásról beszélsz. SM tök jól kezelhető, persze szednek gyógyszert, de teljes életet élnek, és orvost kb. csak kontrollon látnak.

# 3/4Időpont máj. 17. 14:09 Privát üzenet
És első körben bármilyen neurológus jó. Igazából az is kérdés számomra, hogy miből gondolod, hogy SM-ed van.

# 4/4Időpont máj. 17. 14:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szolnokon magán pszihiáter?
Van itt orvos, vagy orvostanhallgató, akinek írhatnék kérdéseimmel kapcsolatban privátban? Egy betegség miatt.
Lehet hogy gyomortükrözésre kell mennem. Privát járok a doktornő azt mondta hogy ilyen öt 6 perces altatásban csinálják. Minden érdekel! Hogy altatnak mivel és hogy milyen ébredni?
Fityma szűkületem van és elakarom menni orvoshoz aki jártas a témában írna egy privát üzit, néhány dolog érdekelne?
Mellkas CT mennyibe kerül privát, vagy milyen esetben ad beutalót a tüdőgyógyász? Mellkasröntgen kimutatja a tüdődaganatot?
Tudtok ajánlani egy jó belgyógyászt, privát Egerben? Magánrendelésről utalhatnak ct vizsgálatra?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!