Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tényleg szívinkfartusom lesz?

Tényleg szívinkfartusom lesz?

Figyelt kérdés

Ősszel kezdődött, hogy egyszer bezsibbadt a balkarom és ráparáztam, hogy szívrohamom lesz, majd úgy bemeséltem magamnak, hogy baj van a szívemmel,hogy rendesen fájni kezdett, napi szinten olvastam neten stb. Kardiológián az ultrahang rendben volt, aztmondták kamrák tökéletesen működnek, méret is tökéletes stb. Az EKG-n volt egy minimális ritmuszavar de az orvos is mondta, hogy mindenkinek van szóval tuti lelki oka van. Na azóta eltelt egy kis idő, paráztam más dolgok miatt de most megint visszajött ez. Feküdtem és egyszercsak ilyen görcsszerű fájdalmat éreztem a szivemnél majd utána ez a szúró nemistudom fájdalomnak nem nevezném inkább ilyen tompa valami. Azóta minden nap érzem ezt a szúró cuccot a szivem környékén. Azt olvastam, hogy az infarktus előtt napokkal, hetekkel akár hónapokkal tapasztalnak ilyen jellegű fájdalmat az emberek. Van okom félni, vagy csak ezt is túlbonyolítom?


18F



2019. máj. 16. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet a tunya életmód következménye is, amikor a gerinc csigolyák közti porckorongok a hátizomzat gyengesége miatt nyomják az idegeket. A hátizomzat megerősítése javallt.
2019. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Túlbonyolítod. 18 éves vagy azért ilyen fiatalon elég kicsi a valószínűsége hogy infarktusod legyen. Ne legyél hipochonder.
2019. máj. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ja, ne legyél hipohonder, de ha sokat stresszelsz ezen, akkor képes vagy, idegi alapon magadnak előidézni.
2019. máj. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minél többet foflalkozol ezzel annál több tüneted lesz. Nincs semmi bajod.....ha nagyon aggódsz menj vissza a kardiológushoz. De ha neki sem hiszel úgy nehéz rajtad segíteni. 18 évesen ritkán van infarktusa valakinek pláne annak akit egészségesnek nyilvánítottak a kardiológián.
2019. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tartóstejet már ne vegyél 🤣 nincs semmi bajod
2019. máj. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!