Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Milyen betegsége lehet a baràtnömnek? Hàlàs lennék a vàlaszoknak, félek:- ( 37/F

Pszichátriai rehabon ismertem meg egy kedves lányt.Belészerettem.

A nővérek nem akarják megmondani,mi a pontos baja,csak hogy a depresszió mellett komoly betegsége is van.Aggódom,hogy halálos beteg!Nekem azt mondta,hogy volt korábban agyi infarktusa és hogy folt van a kisagyban ahol egy rész el van halva.Elmondása szerint a vizsgálatok kimutatták,hogy a folt nem nőtt.

Sűrűn van migrénes fejfájása,aluszékony,komoly hangulatzavarai vannak,megmagyarázhatatlan viselkedése van,a napokban kis mennyiségű vér volt a hányásában.Látászavara,szédülése nincsen.Az étvágya jó!

Kérlek titeket,hogy segítsetek,mi lehet ez.

Keress kérdéseket hasonló témákban: fejfájás, depresszió, viselkedészavar, kisagy, folt, betegség

máj. 19. 00:00  Privát üzenet  

A válaszok
Fló0909 nevű felhasználó válasza:

Figyelj. Előszőr is, próbálj megnyugodni. Nekem nagyon nem pozitív dolog jutott eszembe. De kivizsgálásokra kéne menni folyamatosan (go dolom jártok kivizsgálásokra) .

Sajnos ezt szerintem itt senki se fogja neked tudni megmondani , hogy a párodnak milyen betegsége vagy baja van. De próbálj meg myugodt maradni! Igy ő is nyugodtabb lesz!

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 19. 00:44 Privát üzenet

Majd ha barátnőd akarja, akkor elmondja. (Gondolom neki elmondták, hogy mi baja van.)

Légy vele türelmes, és megértő. Neki se tesz jót az aggódásod.

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 19. 04:45 Privát üzenet
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Sok minden lehet. Érelzáródás volt, azt már tudjuk, de ez lehet egy tumor. pl. medulloblastoma, cysta, vagy akár egy bevérzés is, ami rendeződött átmenetileg.

Ő tőle kérdezd, senki sem fogja tudni.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 19. 22:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az normális hogy ennyire hull a barátnőmnek a haja?
Barátnőmnek traumatikus élmény volt a kórház, hogy segítsek neki?
Barátnőmnek nagyon szúr az orra, szeme, mi lehet a baj?
Barátnőmnek megittam a vérét, lehet belőle bajom?
A barátnőmnek kb.1-2-3 naponta mindig zsibbad a bal keze meg általában a lába is. Mitől lehet ez? Többi lent.
Az durván gáz ha egy fiú olyan beteg mert influenzás hogy mozdulni is nehéz akkor a popsijában mérik a lázát? Amikor 12 voltam ez történt velem, akkor 40 fok volt. A barátnőmnek...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!