Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegsége lehet a...

Milyen betegsége lehet a baràtnömnek? Hàlàs lennék a vàlaszoknak, félek:- ( 37/F

Figyelt kérdés

Pszichátriai rehabon ismertem meg egy kedves lányt.Belészerettem.

A nővérek nem akarják megmondani,mi a pontos baja,csak hogy a depresszió mellett komoly betegsége is van.Aggódom,hogy halálos beteg!Nekem azt mondta,hogy volt korábban agyi infarktusa és hogy folt van a kisagyban ahol egy rész el van halva.Elmondása szerint a vizsgálatok kimutatták,hogy a folt nem nőtt.

Sűrűn van migrénes fejfájása,aluszékony,komoly hangulatzavarai vannak,megmagyarázhatatlan viselkedése van,a napokban kis mennyiségű vér volt a hányásában.Látászavara,szédülése nincsen.Az étvágya jó!

Kérlek titeket,hogy segítsetek,mi lehet ez.



2019. máj. 19. 00:00
 1/3 Fló0909 válasza:
68%

Figyelj. Előszőr is, próbálj megnyugodni. Nekem nagyon nem pozitív dolog jutott eszembe. De kivizsgálásokra kéne menni folyamatosan (go dolom jártok kivizsgálásokra) .

Sajnos ezt szerintem itt senki se fogja neked tudni megmondani , hogy a párodnak milyen betegsége vagy baja van. De próbálj meg myugodt maradni! Igy ő is nyugodtabb lesz!

2019. máj. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

Majd ha barátnőd akarja, akkor elmondja. (Gondolom neki elmondták, hogy mi baja van.)

Légy vele türelmes, és megértő. Neki se tesz jót az aggódásod.

2019. máj. 19. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Sok minden lehet. Érelzáródás volt, azt már tudjuk, de ez lehet egy tumor. pl. medulloblastoma, cysta, vagy akár egy bevérzés is, ami rendeződött átmenetileg.

Ő tőle kérdezd, senki sem fogja tudni.

2019. máj. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!