Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés
Wylywonka nevű felhasználó kérdése:

Napok ota faj a hasam szerintetek mi lehet?

Megnyomom ovatosan es ott a beleimnel faj meg a gyomrom. Gorcsol huz minden. Fel vagyok puffadva, kemeny a hasam es ez mar ilyen 4-5 napja tart. Csinaltam tesztet is, de negativ, terhes nem vagyok (bocsi nemtudom mik a tunetek vagy valami de azert csinaltam)

Nemtudom mit csinaljak vele, erdemes lenne e haziorvoshoz menni.

Koszi a valaszokat elore is

Keress kérdéseket hasonló témákban: gyomorpanasz, fájdalom, gyomor, bél, emésztőrendszer, emésztés, puffadás

máj. 20. 13:25  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem is , egyél meg egy foghagymát (nem muszaly egeszet,egyszerre) lehet virusba estél

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 36%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 20. 13:27 Privát üzenet
Gasztroenterológushoz menj, nekem a háziorvos simán elsiklott az epekövem mellett..

A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont máj. 20. 13:27 Privát üzenet
Menstruacio?

A válaszíró 36%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 20. 13:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Menstruacio 2 het mulva lesz esedekes

# 4/6Időpont máj. 20. 15:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ja es jincs szekletem kb 3 napja. Ma reggel egy egesz keves nehezkesen.

# 5/6Időpont máj. 20. 19:53 Privát üzenet
Virus, izomlaz, esetleg ha meg mijdig tart lehet h served van. Mindenesetre erdemes lenne elvinnimorvoshoz

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jún. 14. 02:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Napok óta hasmenésem van, szinte alig eszek valamit mégis negyed órankent wc-re járkalok, ma a hasam is elkezdett görcsölni, mit csináljak ezellen?
Napok óta fáj a hasam, többnyire evés után. Mi lehet a baj?
Elkezdett fájni jobb oldalt lent a hasam. Ez lehet vagbél vagy esetleg lehet attól is mert napok óta nem ettem szinte semmit (ami nekem nemigen szokásom) és görnyedtem ültem?
Mi bajom lehet? 39fokos lázam van napok ota, ha eszek, iszok 5percen belül megy a hasam, nehezen tudok levegőt venni, köhögök es valami feljön köhögés közben, faj a mellkasom es...
Napok óta fáj már a hasam és mellette állandó hőemelkedésem van. Mi lehet a bajom, mert már nagyon aggódom?
Mitől fáj a hasam napok óta?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!