Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit kéne tenni? Kérek sok-sok...

Mit kéne tenni? Kérek sok-sok tanácsot.

Figyelt kérdés
9.-es vagyok, és ősszel történt meg az első pánikrohamom. Messze volt az iskola, majdnem 1 és a félórás, és korán reggel hatalmas tömeg volt, nem bírtam úgy közlekedni, mindig rosszul voltam, elkezdtem sírni, és haza mentem. Sokat hiányoztam a suliból. Aztán másik iskolába kerültem, ott sokan voltunk egy osztályban, mindig feszült voltam, haza akartam menni. És ott is sokat hiányoztam. Ismét sulit váltottam, és azóta szerencsére minden rendben volt, és nemrég hirtelen előjött a pánikrohamom. Nehezen tudok lenyelni ennivalót, innivalót. Futás után azt hittem, nem kapok levegőt. Sokszor sírás kerget. Mostanában nem mentem suliba, és így nagyon sokat hiányoztam. Nem tudom mit tegyek ezellen, nem találtunk rá megoldást. Nem szeretném elbaszni ezt az első évet a suliban. Nem szeretnék jövőben utcán végezni. Nagyon nem...Szerintetek mi legyen?...Ugye szüleim elváltak, és apukám kisvárosban él, anyukámmal pedig Pesten élünk. Anyukám mondta, hogy lehet, hogy nekem apunál van a helyem, nyugodt élet kell nekem.

2019. máj. 21. 11:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Egészen biztos vagy benne, hogy pánikrohamod van?

A hormonrendszereddel minden rendben van? Nézesd meg biztos-ami-biztos alapon a pajzsmirigyed, mert ha az nem jól működik, annak is vannak hasonló tünetei, mint a pánikbetegségnek.

Ha valóban pánikbeteg vagy, akkor pedig egy jó pszichodoki esetleg tudna segíteni. Valamilyen gyógyszert szedsz?

Egyébként más minden rendben van az egészségeddel? Nem vagy kórosan sovány vagy túlsúlyos?

2019. máj. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!