Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Anya miért nem visz el orvoshoz?

Egy hete nagyon fáj a hasam(nem egészségügy miatt) annyira fáj hogy egy hete a hányás kerülget mondtam neki hogy vigyen el orvoshoz de nem csinál vele semmit. Mit tegyek?

máj. 21. 14:19  Privát üzenet  

A válaszok
Hány éves vagy? Menj el egyedül. Iskolába voltál? Iskolaorvos esetleg?

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 21. 14:25 Privát üzenet
Menj el egyedül a háziorvoshoz

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 21. 14:31 Privát üzenet
Menj el egyedül, lehet vakbélgyulladás is, az nem játék.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 21. 15:10 Privát üzenet
Kérd meg bármelyik más rokonodat, nagynénit, nagybácsi, nagyszülő, keresztszülő, valaki csak van, aki foglalkozna veled és elvinne orvoshoz.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 21. 15:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kicsit beteg vagyok (orrfolyás, néha enyhén fáj az arcom, tegnap lázam volt) Anya azt mondt, h ma menjek fel az orvoshoz gyógyszerért! Nem fog leszólni, hogy nem látja, h beteg vagyok?
Anyám miért nem enged el orvoshoz?
Sok testi betegsegem van es orvoshoz kell jarjak. Anya mindig azzal gyotor hogy azer van mer meg szallt az ordog es az betegit meg. Papot akar hozzam hivni meg orsog uzot meg...
Az ciki hogy még 15 évesen is anyával megyek orvoshoz?
Mit tegyek ha anya egyszeruen nem akar elvinni orvoshoz?
Anya mondja hogy acetonos a leheletem és elvileg ez magas cukrot jelent fogunk menni orvoshoz de ez csak olyan ugye hogy megszúrják az ujjam és abból meg lehet nézni h magas e nem lesz vérvétel?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!