Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy néz ki a véres széklet?

Hogy néz ki a véres széklet?

Figyelt kérdés
Ma reggeli székletemen voltak pirosas részek, de nem tudtam eldönteni, hogy ez most vér vagy nem? Olyan volt mintha kecsapos lenne egy - két helyen. Azóta voltam mégegyszer wc-n akkor nem volt ilyen teljesen normális volt. Eddig egyszer sem fordult elő ilyen. Kerestem a neten képeket de nem igazán találtam. Kicsit agódok.

2019. máj. 21. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért aggódsz? Ha már nem olyan akkor nincs tré szerintem. Aranyered nincs?
2019. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A vért nem tudod mással összetéveszteni. Ha annak láttad, az is. Ha piros színű, akkor az a gyomor utáni traktusból származik, emésztetlen piros vér. Értendváltoztatással, rendszeres székeléssel magától meggyógyul. Vehetsz rá Reparon kenőcsöt, az segít. Ha a széklet fekete színű, az emésztett vér a gyomorból magából, vagy a fölött kerül a tápcsatornába.
2019. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!