Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mitol lehet? A haziorvos...

Ez mitol lehet? A haziorvos nem nondott semmit ra

Figyelt kérdés

Tegnap napkozben hasmenesem volt. Azota szerintem vagy 15x voltam wc-n. Az elejen meg “normal” hasmenesem volt, ma viszont mar csak nyalkas rozsaszines veres valadek tavozott. Az orvos nem tudott mit mondani csak hogy 1 het dieta utana meg irany a labor szeklet mintat adni.

Mitol lehet ez? Eleg aggaszto


2019. máj. 22. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Mi van ebben aggasztó ? A diéta mellett széntabletta meg Bolus adstringens is kellett volna, akkor kevesebb lett volna a szenvedés. Ha láz nincs, akkor nem kell aggódni. Okozhatja valami bakteriális fertőzés, pl. Salmonella (de akkor láz is lenne), de valószínűbb a vírusos bélhurut.
2019. máj. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miket ettél, ittál?

Sok kávé, energiaital, csipsz meg sok műkaja?

2019. máj. 23. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hoemelkedesem volt 37.9 volt a legmagasabb. Kavet napi egyet azoktam inni edesseget mukajakat nem igazan szoktam enni. Fott kajat eszem amit sajat magam keszitek el, sosem tul zsirosan fuszeresen.
2019. máj. 23. 07:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor várd meg a széklet mintára....

Ha azután sem javul, akkor gasztroenterológiára menj, ha van pénzed, jobb lenne magán ra menni, merg qrva sokat kell várni az időpontra

2019. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Én véres széklettel nem várnék semmire. Az nem játék.
2019. máj. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
#5 üdv a Magyarországon! tudod hogy szar az egészségügy? Nemtud mást tenni, ha nincs pénze magándokihoz menni...
2019. máj. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Sürgősségivel is lehet küldeni valakit. A háziorvosnak nem kötelező székletmintával egy hetet várni, beutalót is adhat rögtön gasutroenterológiára. Mire vár? Normális orvos tudja hol fogadják gyorsabban a beteget és oda írja a beutalót. Vagy falajanlja kérjen időpontot ahova kap a leggyorsabban és utána oda írja a beutalót. Már engem is megöltek kishíjján egyszer. Eléggé képben vagyok. Magán orvos meg semmivel nem jobb. Csak tisztább a rendelője ugyanis nincsenek diagnosztikai eszközei. Így csak beszélgettek 15-20 ezerért. Ha vizsgálatra küldt, az a tbs helyen van egy vagyonért. És ugyqn olyan rondán bánnak veled mint a többiekkel. Endokrinológiával jártam ezt végig.....senkinek nem ajánlom.
2019. máj. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
véres széklettel én a sürgősségire mennék...
2019. máj. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!