Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy 22.5 a cukrom?

Lehetséges, hogy 22.5 a cukrom?

Figyelt kérdés

Örököltem egy vércukormérőt. Gondoltam kipróbálom,soha nem mértem meg a cukrom. Délelőtt,üres gyomorral mért 22.5 öt. Szerintem ez lehetetlen. Én úgy tudom,4-5 a normális. 22vel már hulla lennék. Vagy tévedek? Nincs semmi bajom,nem érzek rosszullétet,semmi különlegesset. Este tervezem,ha hazamegyek bedobok egy tábla milka csokit,és kiváncsi leszek mit hoz ki.


Van valakinek ebbe tapasztalata? Mert 22es cukorra már a gugliba se találtam semmit.



#vércukor #vércukor mérő készülék
2019. máj. 23. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
22.es cukorral jól írod eléggé szarul lennél lehet rossz a gép
2019. máj. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy rossz a gép, vagy olyan régóta van ennyire magas cukrod, hogy már attól lennél rosszul, ha normális tartományban mozogna az érték. Minden esetre, ha többször mérsz magas értéket, mindenképpen keresd fel a házi orvosod, hogy lekontrolálhassátok az értéket.
2019. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!