Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbeteg lennék?

Baranyai Máté András kérdése:

Pánikbeteg lennék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kicsit hosszú a story, tanácsot szeretnék esetleg olyantól aki élt át hasonlót. Az egész tavaly szeptemberben kezdődött. Vezettem hazafelé, és egyszercsak elkapott egy forró érzés a fejemben, enyhe szédülés. Félre álltam kiszálltam, és rámtört egy nagyon erős megsemmisülés érzés, azt hittem meghalok. Segítséget kértem, és mire odajött az ember elmúlt. Egy darabig jól voltam, de aztán egyre sűrűbbek lettek a rohamok. Mindig ez az arc vagy végtagzsibbadás, ájulás érzés, halálfélelem. Egyszer odáig fajult hogy sürgősségire mentem. Ott ekg, labor, tüdő rtg negatív lett, azt mondták pánikzavar. Elmentem még neurológuhoz meg kardiológushoz magánba. Holter ekg szívultrahang negatív. A holteren alvás közben volt egy két pausa, de azt mondta a doki az normális. A legdurvább, amikor rohamom van már mérem a pulzusom és amikor szédülök pár másodpercig olyan mintha nem lenne pulzusom, de a kovetkezo pillanatban ver a szivem 100-110/perc frekvencián. Sokkos vagyok, volt valaha vapaki hasonlo helyzetben? Köszi

2019. máj. 23. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pontosan tudod a választ. Mint ahogy azt is tudod, hogy már rég el kellett volna menned pszichológushoz.
2019. máj. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Olyan nehéz elhinni! Voltam terápiába egy hónpig. Az alatt nem volt rohamom, azt mondta a doki jobban leszek, gyógyszert nem írt fel. Nem is szednék mert munka közben vezetek. De nehéz elhinni, hogy ez pszichés :(
2019. máj. 23. 21:28
 3/13 anonim ***** válasza:
1 hónap az semmi. Mért hagytad abba? Örülj neki, hogy nincs szervi bajod, az sokkal rosszabb lenne. El kell járni pszichoterápiába, hosszú hónapokig, és kideríteni az okokat, amitől magától fel fognak számolódni ezek a jelenségek.
2019. máj. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kezdj el újra járni,mert romlani is tud kezelés nélkül az egész (tapasztalat)
2019. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kénytelen leszek. Pszichiáterre is gondoltam már, csak gyogyit nem akarok szedni. Az aggaszt hogy azt hittem ha megvizsgálnak és tudom nincs szervi bajom akkor jobban leszek, de nem múlik sajnos. Marad akkor a terápia
2019. jún. 26. 23:09
 6/13 anonim válasza:
Szia! Detto,ez a helyzet nálam is.Ugyanezek voltak a tünetek.Pszichiátrián voltam,felírta a Frontint.Sokáig nem szedtem,mert totál éeszedál,nekem meg van egy 8hós kislányom ,aki miatt nem tehetem meg
2019. jún. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
,hogy zombi legyek.Így elhajítottam.Próbálom magam legyőzni ,nekem segít az ha valakit felhívhatok telefonon,vagy elterelem a figyelmem
2019. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ugyanezeket próbálom Én is. Hihetetlen de amint egyedül leszek jönnek a tünetek. Hol nagyon erősen, hol gyengébben. Remélem egyszer túl lehet lenni rajta.
2019. jún. 28. 13:01
 9/13 anonim válasza:
Nálam is akkor jön elő,ha egyedul maradok a gyerekkel,ezt úgy értsd ha elmegy párom reggel dolgozni.Szédülök,bedobog a szívem,vagy félek.Éneklés,zene hallgatás,tv.nézés ezek úgy segítenek.
2019. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Jah,meg akkor jön elő igazán ,ha valakivel össze veszek,vagy felbosszant.Próbálok stresszmentesen élni.
2019. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!