Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Panikbeteg lennek?

Panikbeteg lennek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A tortenetem ott kezdodik hogy 17 eves korom ota nagyszuleimmel elek. Most 23 vagyok. Sajnos nemreg nagymamam es nagypapam is meghalt, 3 heten belul, 2 fontos embert vesztettem el. Es a ferjemmel es a 2 eves kislanyommal elek igy. Igye mindig megszoktam hogy mamaek itthol vannak ugye nyugdijasok voltak. Tehat igy semmi nem is tortent velem. Hanem miota nincsenek azota kezdodott ez az egesz. ugye a ferjem dolgozik es a lanyommal vagyok itthol. Szegyen nem szegyen de anyanak egesznap itt kell lennie velem (mig ferjem haza nem er a munkabol) mert iszonyuan felek a rosszullettol. Ez akkor szokott ramtorni ha anya pl elmegy a boltba (tehat ha egyedul vagyok itthol akkor altalaba mindig ramtor es ezert kell anyanak itt lennie velem ) es ugye egyedul vagyok itthol akkor eszembe jut hogy uristen rosszul leszek mert magam vagyok elkezd kiugrani a szivem a helyerol volt hogy remegett a kezem is mely levegot veeszek. Itt van a kislanypm mi lesz vele ha rosszul leszek itt lesz egyedul magaba... stb.. tehat vmi borzaszto erzes. Olyan mintha elojonne ez az egesz es rapanikolok erre a rosszulletre.megijedek nsgyon. Ez ellen mit tudnek tenni hogy elmuljon? Mert anya se lesz itt velem a vegtelensegig. Gyogyszert nem szeretnek szedni. Foleg nyugtatokat nagyon gyogyszerellenes vagyok. Pszichologus nem hiszem h tudna segiteni attol se lennek jobban. Kerlek adjatok tanacsot.. mert ez borzaszto.

2019. márc. 25. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A baratnom a tomegkozlekedsen panikolt be.

Nem tudott utazni,folyton otthon ult.

Néha elkisertem.Szedett gyogyszert.Később abbahagyta,megeroltette magat és lassan apránként elkezdett utazgatni.

Eloszor csak egy,ket megallot.

Kèsőbb mar tobbet tudott,amig lassan meggyogyult.

2019. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1: ez orvosi kérdés.

2: pedig itt a pszichológus a megoldás!

Gyógyszer csak akkor kéne, ha mozdulni se tudnál.


Minél előbb rászánod magad, annál jobb. Kérj meg valakit, hogy kísérjen el.

2019. márc. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Itthol? Inkább tanulnál meg helyesen beszélni. Én is pánikban lennék ha ennyire tudnék magyarul.
2019. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem inkább bátorítás kéne a kérdezőnek.

Egy szó miatt nehogy már megkövezd.

Veled is gond lehet csak más,miért kell így bántani a másikat!!!

Helyesírási hiba miatt utálkozni?

Felfogod?

2019. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem egy szó, elég gyenge a helyesírása. 30 hiba simán van az írásában, az ékezetek nélkül is.

De mondjuk tényleg nem jó ötlet emiatt lerohanni.

Azon kívül, hogy ettől nem múlna el a pánik sem.

2019. márc. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Örülök,hogy ezt belátod!

Neked is a legjobbakat és a kérdezőnek is! 😊

2019. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez primitívség nem helyesírási hiba. Gyereke hogy tanul meg beszélni ha anyuka sem tud? Amiben van azzal meg nem lehet mit kezdeni. Más is ebben él évtizedek óta.
2019. márc. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

És szépen szelíden nem lehet ezt leírni?

Ha már amiatt elítélnek valakit,mert nem ír helyesen az gond!

2019. márc. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Aki ilyen primitív és gyereket is vállal az a nagy gond. Egyébként sem értem miért nem kér a kardiológiára egy beutalót. Ott lehet megnyugtatnák, hogy semmi baja. Ha továbbra is rosszul van, meg miért nem lehet elmenni beszélgetbi egy pszichológushoz? Hátha együtt rájönnének mi a gond. De ő annyira okos, hogy előre tudja annak nincs értelme. Egy ilyen embernek, hogy lehet segíteni? Kívülről is látszik, hogy megviselte a nagyszülők halála plusz a gyerek felelőssége hozzájött és ez a gond. Valahogy ezen kell túllépnie. Nyilván fél egyedül. De most ezzel idegenek mit kezdjenek?
2019. márc. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%

Én sem hiszek a pszichológusban és gyógyszerekben sem.

Valyon most kit kell megkövezni?akik ítélkeznek?vagy akinek helyesírási hibái vannak?

Ki itt a bűnösebb!

Isten valyon kit ítél el?

Szerintem a ti bűnötök ezerszer nagyobb!


Itt a kérdezőnek van joga ítélkezni!

2019. márc. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!