Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbeteg lennék?

Baranyai Máté András kérdése:

Pánikbeteg lennék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kicsit hosszú a story, tanácsot szeretnék esetleg olyantól aki élt át hasonlót. Az egész tavaly szeptemberben kezdődött. Vezettem hazafelé, és egyszercsak elkapott egy forró érzés a fejemben, enyhe szédülés. Félre álltam kiszálltam, és rámtört egy nagyon erős megsemmisülés érzés, azt hittem meghalok. Segítséget kértem, és mire odajött az ember elmúlt. Egy darabig jól voltam, de aztán egyre sűrűbbek lettek a rohamok. Mindig ez az arc vagy végtagzsibbadás, ájulás érzés, halálfélelem. Egyszer odáig fajult hogy sürgősségire mentem. Ott ekg, labor, tüdő rtg negatív lett, azt mondták pánikzavar. Elmentem még neurológuhoz meg kardiológushoz magánba. Holter ekg szívultrahang negatív. A holteren alvás közben volt egy két pausa, de azt mondta a doki az normális. A legdurvább, amikor rohamom van már mérem a pulzusom és amikor szédülök pár másodpercig olyan mintha nem lenne pulzusom, de a kovetkezo pillanatban ver a szivem 100-110/perc frekvencián. Sokkos vagyok, volt valaha vapaki hasonlo helyzetben? Köszi

2019. máj. 23. 16:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nekem is ha feldühítenek. Pszichológusom szerint túlságosan elfojtom magamban a dühöt, meg sokat bosszankodom. Tegnap is épp parkoltam erre elkapott egy zuhanó érzés pár másodpercre. De érdekes az alkohol elnyomja nekem a tuneteket
2019. jún. 29. 11:40
 12/13 anonim válasza:
Ne igyál sokat,mert hosszú távon az alkohol sem tesz jót.Nekem is vannak ilyen tuneteim,csak zuhanó még nem volt.Általában ezek vannak; szédulés,ájulásérzés,félelem attol,hogy a mentő visz el.
2019. jún. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Persze nem megoldás, de arra jó magammal tisztázni hogy szorongástól van. Neked mióta tart ez az egesz?
2019. júl. 1. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!