Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mostananában nagyon kijött...

Adam.Adam29 kérdése:

Mostananában nagyon kijött rajtam az, hogy nem vagyok biztos dolgokban. Sokszor már saját magamat felidegesitem magam. Miért van ez vagy mivel lehetne leküzdeni ez a szokást? 20éves, F

Figyelt kérdés
pl: vagy 10x megnézem, hogy bezártam e az ajtot, elzártam e a gázt, ablakot becsuktam és még sorolhatnám.

#betegség #szokás #berügzültség
2019. máj. 28. 19:21
 1/1 anonim válasza:
Kezdessz bekattanni. Ez pszihés dolog. Szegyél sedacur tablettát ami nyugtat. Vény nélkűl lehet kapni. Volt már ilyen velem is hogy direkt megnéztem 2x is hogy jol csináltam e vagy lezártam e a kocsit. Ez mér baj neked? Enyi legyen a legnagyobb bajod hogy 10x megnézed a gázt. Szedjél sedacurt. Ha gyenge akkor szedj belőle többet. Ellazít és nem fogsz ilyen dolgokkal foglalkozni. De a helyesírást nem ellenőrzöd le 10x! Érdekes.
2019. máj. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!