Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a hátamon? (barna...

Mi lehet ez a hátamon? (barna foltok a bőrön, kép)

Figyelt kérdés

[link]

.eu/view.php?filename=336hat.png (Nem lesz nagyon csúnya kép, csak barna foltok.)


Kb két éve kezdődött, akkor csak egy ilyen kisebb barna foltként, azóta egyre növekszik.


Leírások alapján nem tudom beazonosítani, jobb tipp híján eddig arra gondolok, hogy "tejeskávé folt" lehet.


Nem nagyon csinál semmit, csak azért zavar mert növekszik, enyhén talán viszket, de lehet, hogy csak az alap hátviszketéssel keverem. Amikor nap süti, akár nem közvetlenül, de napon voltam, akkor ennél sokkal ijesztőbben néz ki, nap után egészen bebarnul, majdnem, mint egy anyajegy, a képen ez a mostani nem napsütötte enyhébb állapot. Azóta máshol is terjedésnek indult.


Dédnagymamám bőrén láttam hasonlót, neki már az arcára is kiterjedt valami hasonló barna foltokban jelentkező dolog, ezért talán valami örökletes lehet. (De tőle már sajnos nem tudom megkérdezni, a családban pedig már körbekérdeztem, senki se tudja, mi lehet.)


Bőrgyógyászhoz eljutni nekem nagyon macerás lenne, mert a bejelentett lakhelyemtől távol élek, de akiknek mutattam eddig azt mondták, bármi is, nem veszélyes.


Valami patikában kapható szert tudtok rá ajánlani? Persze ha sikerül beazonosítani, hogy mi lehet. Ha csak meg lehet valahogy állítani a növekedését, az már nagyon jó lenne.


Van itt valakinek hasonló dolog a bőrén? Vagy látott már hasonlót?



2019. máj. 29. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Majd, ha egy egyszerű linket meg tudsz osztani... (informatika egyes alá)
2019. máj. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem működik
2019. máj. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lájkolom az első választ, informatikus vagyok és azért írtam két sorban a linket, mert szűrő van a képfeltöltés blokkolására, hogy ne lehessen használni, ezt különírással kerültem meg, hogy meg tudd nyitni -gondoltam egyértelmű lesz- másold a két sort egybe.
2019. máj. 29. 10:23
 4/8 A kérdező kommentje:
2019. máj. 29. 10:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Én meg lájkolom a válaszod, de ne nézz ennyire csicskagyásznak. '87 és C16-óta foglalkozom számítástechnikával, látom hogy 2 részletben van a link.Nem működik, még ha a doteu előtti bónusz szóközt kiveszem, akkor sem...
2019. máj. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még amivel kiegészíteném a kérdést, mert ha már ezt el lehet dönteni az egy jó dolog, hogy ez valami kezelhetetlen vagy nehezen kezelhető örökletes bőrelszíneződés lehet, vagy csak valami kezelhető fertőzés amit elkaptam? (pl korábban jártam uszodába ahol elvileg eléggé ki van téve az ember ilyeneknek)
2019. máj. 29. 10:40
 7/8 A kérdező kommentje:
Első: Teljesen jó, hogy szólsz, ha nem működik, meg az is hogy mennyire informatikához nem értő vagyok ha egy képet nem tudok feltölteni ide, teljesen jogos ha tényleg nem működik. De akkor mondd, hogy hogyan lehet itt képet feltölteni ezen az oldalon, hogy az nálad is működjön. A másodikat meg sikerül megnyitni?
2019. máj. 29. 10:47
 8/8 A kérdező kommentje:
Továbbra is keresem, hogy mi lehet ez.
2019. jún. 20. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!