Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mononukleózis/csókbetegség:...

Mononukleózis/csókbetegség: Mikor múlnak el a kiütések?

Figyelt kérdés
Az orvos antibiotikumot írt fel a mandulagyulladásomra, de akkor még nem volt laborvizsgálat, így nem derült ki, hogy mononukleózisom van. Meg is jelentek az előre megjósolt kiütések rajtam. Aki már átesett ezen a betegségen annak mennyi idő alatt múltak el a kiütések? Illetve milyen következményei lehetnek annak ha ilyen bőrrel megyek ki a napra?

2019. máj. 31. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
EBV vagy CMV?
2019. máj. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
EBV
2019. máj. 31. 16:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hetekig amíg helyre nem jött az immunrendszerem . Néha ha kiráz a hideg látom magamon ezt a márványos mintát , nyugodtan kimehetsz a napra vele de mivel veszélyeztetett a májad és léped óvatosan lófrálj el ne ess vagy ilyenek inkább maradj kísérővel.
2019. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem attól májgyulladásom volt, kiütés nem.
2019. máj. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. Kiütés csak akkor van ha előtte antibiotikumot ír fel neked az orvos.
2019. máj. 31. 21:17
 6/7 anonim ***** válasza:
5: Ah, sajnálom! :(
2019. máj. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy megjártam anno.

Több hét volt, mire eltűntek, de egy idő után már nem viszkedtek annyira szerencsére.

2019. máj. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!