Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Azon miért kell egyeseknek...

Azon miért kell egyeseknek gúnyolódni, hogy majdnem meghaltam egy betegségben és zavart voltam, tudatzavar miatt össze-vissza beszéltem?

Figyelt kérdés

Vérmérgezést kaptam egy gyulladás miatt, a háziorvos meg elküldött... Egyesek láttak az ügyeleten "furán viyelkedni", 40 fokos láttal nem is csoda, de ezen pletykálnak.

Nem együttérezni kellene vagy valami?


2019. jún. 3. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert ilyenek az emberek sajnos. Nem kell velük foglalkozni.
2019. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tehettem róla... Semmi szégyen nincs bennem.
2019. jún. 3. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Hülyék közt élsz, meg rosszindulatúak is közben, ha teheted költözz máshová vagy tanuld meg ignorálni az ilyeneket.
2019. jún. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Falu... Majdnem mindenki ilyen, kisgyerek korom óta elv@gyok innen. Rettenet, azon is élvezkednek, ha valaki rákos.
2019. jún. 3. 21:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Figyelj elhiheted, hogy az embereknek gőze sincs mi bajod volt valójában. Hülyén viselkedtél, elkönyvelték, hogy részeges vagy, vagy sima mezeibolond és boldogan továbbpletykálták a piacon. Az emberek ilyenek, nem csak falun.

Az a szomorú, hogy a legtöbb fura fazon valóban egy egyszerű alkesz, sajnálom de én sem érzek velük együtt.

2019. jún. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem érzel velem együtt?? Mert van alkesz is a világon.


Mert olyan vlbeteg voltam, hogy majdnem meghaltam. Sorry, mert van, aki berúg...


Nagyszerű agymenés.


Főleg az orvosnál. Kixsit sem tehetek róla, nincs miért rosszul éreznem magam.


Tesem vagy különb, idióta.

2019. jún. 4. 00:08
 7/7 anonim ***** válasza:

A reakciód alapján szerintem tényleg van bajod, 1. nem tudod értelmezni amit írtak.

2.olyan reakciód volt erre ami a hülyéknek szokott lenni


Vérmérgezéssel meddig voltál kórházban? Ha későn kapod az antibiotikumokat, maradandó károsodás is lehet.


Nekem 4szer volt szepszisem 3 kórházban más betegség kezelése miatt egy meg nem, az lett a legdurvább, és nagyon rossz kórházba kerültem.

2019. jún. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!