Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire számíthatok?

Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja voltam háziorvosnál, mert nem múló köhögésem volt(több mint 2 hét).

Elküldött a tüdőgondozóba mellkas röntgenre. Az ottani orvos fújás után, de mellkas röntgen előtt megkérdezte vannak e más tüneteim.Mondtam, hogy belégzéskor sokszor nem tudok levegőt venni (kilégzéssel nincs probléma); már poton 2 éve mellkasi fájdalmam van, folyamatosan, de mostanában nem csak belégzésre fáj, hanem csak véletlenszerűen beszúródik mindkét oldalt meg a lapockám közötti rész is mindkét oldalt; aztán még ugye nem mindig száraz a köhögésem, a váladék fehér, de néha barnás; és a koromhoz (15) képest elég fáradékony vagyok ahogy észrevettem testnevelés órán.

Mellkas röntgen után annyit mondott az orvos, valószínűleg hörghurut. Írt fel rá gyógyszert, de azóta nem változott semmi.

Még mielőtt azzal dobálózna valaki, hogy menjek vissza az orvoshoz... Megyek, de majd 3 hét múlva, mert még van egy epicutan tesztem is.



2019. jún. 6. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Dohányzol vagy valami ilyesmi?

Asztma lehetősége kizárt?

2019. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem dohányoztam soha, nem is szeretnék.

Eddig úgy volt, hogy asztma, de a pipa meg a hasonló szerek nem nagyon segítettek soha semmin, mellesleg nem a kilégzésem nehezített.

Az orvos teljesen kizárta az asztmát

2019. jún. 6. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!