Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kaáli intézetben mire számítha...

Kaáli intézetben mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Másfél éve elhatároztuk hogy babát szeretnénk. De eddig nemsikerült.

Szedtem magneb6ot,folsavat,trimesztert nem sikerült.

Igaz a trimesztert is 1 hónapig szedtem csak

De tudom ide már többkell..


Tehát

Meddőségi klinikára fogunk menni

Miskolcra a Kaáli intézetbe


Az lenne a kérdés

Hogy mire számíthatok?

Milyen vizsgálatok lesznek?

Milyen költségekkel jár?

Meddig kell járni?

Hogy müködik ez az egész?


Segítsetek légyszi aki volt már ilyen helyzetben


Mert már kezdem feladni :(


2018. márc. 5. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
nem sok jóra, de arra mindenképp hogy fizetsz egy csomót és nem lesz gyereked
2018. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
5 évig tömködtem sunnyogva orvosok zsebét és még én éreztem úgy, hogy szívességet kérek, ha ellátnak a kórházban. Elmentem a miskolci Kaáliba, kifizettem a kifüggesztett díjat, kaptam számlát és emberszámba vettek. Az csak "mellékes", hogy felfeküdtem az asztalra, rögtön megmondták mi a bajom és mi a megoldás. 3 hónap múlva terhes voltam.
2018. márc. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2018. márc. 6. 06:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy a többi kérdésedre nem válaszoltam, de az, hogy milyen vizsgálatok lesznek, milyen kezelések, mennyibe kerülnek, meddig kell járni, az nyilván a problémától függ. Hívd fel őket, valószínűleg egy konzultációval fogtok kezdeni. Az áraik fennt vannak a honlapon.
2018. márc. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!