Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakinek volt hasonlo problemai?

Valakinek volt hasonlo problemai?

Figyelt kérdés

Terhesseg elott 56kg voltam.Terhesen (szules elott 60kg voltam)

Azaz 9honap alatt 4kg ot hiztam.

Meg szultem kis fiamat 41.hetre.

Egy het mulva korulbelul hanyni kezdtem napi szinten utana jottek eros hasi fajdalmaim utana a mehem is fajt a fejem is eleg surun,utana a hasam nagyon elkezdett noni mint aki terhes es fajt is. Elkezdtem hizni is.Es szüles ota nincs menstruaciom sem.

Hazi orvososm el kuldott endokronologushoz ott csak elkuldtek 3 havonta pajzsmirigyemet nezni az rendben volt no gyogyaszhoz elkuldtek ott is rendben voltam.

Ennyivel le zartak a dolgot..

Tovabbra is hizok ..

Faj a hasam..

A.mehem..a fejem..

Nincs menstruaciom lassan masfel eve..

Mitöl lehet ez?? 22 éves vagyok

Egy csinos nő voltam most meg szekálnak a sulyommal es engem.is nagyon zavar ugy nezek ki mint egy kis mama nagy has ..szeles derek stb..

Pedig szules utan nagyon szep lapos hasam.volt.

Valaki tanacsot tud adni?



#segitsen :(
2019. jún. 6. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
El kellene menni maszek dokihoz nekem ez egy hormonális felborulásnak tűnik ami szülés után talán nem is ritka. Lehet nem termelődik elég női hormonod és ezért nincs havid. Ultrahangon voltal? Amúgy a hízással nem lehet mit tenni mindenkinek másképp alakul a teste szülés után, az édesanyám a második gyerek után pl megállíthatatlanul hízik 60-70kilo volt most ennek a duplája.
2019. jún. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen voltam nogyogyaszati uh.n

Ott se talaltak semmit.

De akkor mitol van a tobbi problemam? Eros hasi fajdalom fej fajas mehem is gorcsol eleg surun stb.. ez valami mas.lehet

2019. jún. 6. 21:55
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem lehet ra fogni a szules utani test valtozasra.Attol nem hany is az ember meg ilyenek
2019. jún. 6. 21:56
 4/7 A kérdező kommentje:
Sokra mentem ezzel is hogy regisztráltam magam...
2019. jún. 15. 21:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem is neten kell diagnosztizálni magunkat nekem is volt egy rejtett betegségem és kb 20 orvosnál megfordultam amíg meg nem lett a betegség oka
2019. jún. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De engem a hazi orvosom nem kuld mar sehova
2019. jún. 21. 09:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen ezért kell magunknak tovább menni magánra lehet sokba kerül de minél tovább hallgatod ezt lehet később már senki nem tud rajtad segíteni
2019. jún. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!