Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbel gyulladás vagy valami más?

Vakbel gyulladás vagy valami más?

Figyelt kérdés

Pénteken kezdett fajni a hasam alja, görcsök stb először azt hittem hogy csak a nagy dolog kínoz de dolgom végeztével a fájdalom megmaradt igaz nem olyan intenzitással.

már most kedd van és meg mindig faj nyomasra kicsit érzékeny és a leg rosszabb mikor le kell hajolnom. Nem halálos fájdalom csak kellemetlen.

Férfi vagyok szoval nem menstruacios fájdalom.



2019. jún. 11. 12:50
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom hogy voltál-e mostanában megfázva de, nekem úgyan ez volt.

Kórházba küldtek és annyi lett az eredmény hogy a megfázásom ráhúzódott a hasamra.

2019. jún. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz az ilyenekkel nem szabad viccelni inkabb feleslegesen derüljön ki hogy semmi baj minthogy komoly legyen
2019. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha vakbél lenne a jobb oldalad a has alatt görcsölnél , lázas lennél, fetrengenél a földön mert annyira fáj szerintem is inkább felfázás. Ha péntek óta vakbeles lennél és nem műtöttek volna meg már halott lennél mert perforálódik a vakbél ez alatt az idő alatt.
2019. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem voltam se meg se felfázva mostanaban vagy legalább is nem vettem észre.

Korábban volt már gyulladásban de csak le jegelték vagy hogy mondjak.

Kicsit utána is olvastam azóta láz és a fetrengős fájdalom csak akkor jelentkezik ha már perforált.

Holnap elmegyek az orvoshoz ha addig nem javul.

Köszönöm mindenkinek

2019. jún. 11. 15:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem atípusos vakbélgyulladásom volt (nem volt láz és hidegrázás, se hányinger és hányás). Labor kimutatta a gyulladást. A jobb oldalon fájt rettenetesen az alhasam, jobb combomba sugárzott. Hajolás nekem is fájt. Ez bármi más is lehet, de menj el orvoshoz az a legbiztosabb!
2019. jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!