Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Krónikus periódikus betegségge...

Krónikus periódikus betegséggel milyen munkát végezhetnèk?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy olyan betegségem van ami minimum havonta 1x olyan szinten megbetegít,hogy kb kórházi kezelésre is szorulnèk,ha nem ismernèm miről van szó és először tapasztalnám. 38 fokos láz, erős fájdalmakkal jár.De mivel már tudom mi ez a betegség és már több éve tart és mivel spontán 2-3 nap alatt lezajlik így otthon gyógyulok. De azért ezek a periódusok megviselnek. Kell egy hét mire viszaáll 100%osan érzem magam.

De ez ismert, erre a betegségre ez a jellemző..ez egy periódikus láz szindróma.


Na de a kérdésem az, hogy ilyen egészségi állapotban.. és ilyen féltelek mellett mégis milyen munkát tudnék végezni ahol az a havi 2-3 nap belefèrne?


Vállalkozás azért nem jó, mert egyrészt nincs elég pénzem elindítani, 2. Meg ha lenne pénzem elindítani, fontos időpontokban, határidőkre, ügyfélkiszolgálás stb pont elkap a betegség akkor cseszhetem... és egy vállalkozó általában nem 100%ot doglozik hanem 150 et... vállalkozás társ nélkül esélytelen.


De alkalmazotti státuszban lehet olyan amibe még ez is beleférhet?



2019. jún. 13. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem mész hosszú szabira, belefér ha minden hónapban így veszed ki az éves szabadságodat. Papíron ki kell adni egyben azt hiszem 14 napot, de szerintem meg tudja oldani a leendő főnök. Meg kellene beszélni vele. Inkább a képzettség számít, az alapján tusz elhelyezkedni.


Minden hónapban 2-3 nap. -Ezt mondod. Nem menzesz körül jelentkezik? Nem lehet TSS? Azt ki lehet kezelni. Nem hánysz ilyenkor? A hasad fáj?

2021. febr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!