Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet hogy vakbél gyulladásom...

Lehet hogy vakbél gyulladásom van?

Figyelt kérdés

2-3 hónapja fáj a hasam a jobb oldalon alul. Néha enyhe hányinger is jelentkezik. Olykor keménynek is érzem a hasamat. Nem korlátoz a mozgásban mivel nem mindig fáj. Néha csak olyan érzésem van mintha valami olyan dolog lenne ott aminek nem kellene ott lennie.

Voltam hasi ultrahangon az negatív volt. Egyébként gyakran kell vizeletet ürítenem de ez már évek óta így van, szval ez nem biztos hogy fontos. Tudom, orvoshoz kell fordulnom de ma már biztosan nincs rá lehetőségem. Kicsit csomós a székletem. Ugye 2-3 hónapja fáj de, ha valóban vakbél gyulladás lenne akkor már nem nagyon irogatnék ide nem igy van?


2019. jún. 16. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az lenne, nem bírnál megmozdulni és már rég a sürgősségin kötöttél volna ki.
2019. jún. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet inkabb urológiára kellene elmenned a gyakori vizeléssel mert lehet összeszedtél valami kisebb fertőzést ami a fájdalmat oda sugározza ki.

A masik iszol eleget ? Nem diétazol vagy éppen fogyókúra és társai vagy valami gyógyszer amit abban az időszakban kezdtél szedi ? Antibiotikum kúra volt esetleg? Én kezdetben ha az urológia negatív sokat innek es rostos etelek fogyasztását helyezném előtérbe kerülni a zsíros fűszeres eteleket. Illetve meg lehet nezni meg azt hogy esetleg valamilyen ételre vagy italra nem vagy e érzékeny pl laktóz stb.

2019. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!