Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Frontoknál sokszor szédülök...

Frontoknál sokszor szédülök és hányingerem van. Lehet valamit tenni ellene?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen főleg az esőt érzem meg... (tuti szamár voltam előző életemben) ilyenkor járni se tudok mert úgy érzem mint ha elakarnék ájulni (szerencsére ez még sose történt meg)
2019. jún. 18. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocs, az offért, de remélem írnak valami okosat. Én olyan kába vagyok az időtőlgésznap, mint aki részeg. Se dolgozni, se kommunikálni (ami a munkám része is) nem tudok normálisan.
2019. jún. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem a napszemüveg az egyetlen ami kicsit segít... De hát elég hülyének néztek amikor napszemüvegben dolgoztam... A főnököm le is vetette velem nem értette meg hogy nem hiszti és tényleg szarul vagyok ilyenkor... Próbáld ki hátha segít valamit... És én is remélem hogy valakinek lesz hasznosabb ötlete
2019. jún. 18. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!