Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon büdöstől öklendezem és...

Nagyon büdöstől öklendezem és elhányom magam, másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok terges, dd nem tudom elviselni a hatalmas bűzt, hagyma szagot stb.
2019. jún. 20. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom én azért egy hagymától nem hányom össze magam.Nálam a rothadó hús veri ki a biztosítékot,na annak aztán van egy 'illata' :D
2019. jún. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Atya Úristen a rothadó hús tényleg borzalmas.Köszi szépen hogy eszembe juttattad a jó öreg oszlásnak indult rothadó birkahúst így reggeli előtt.A fő kérdés elolvasásakor emésztőszagra gondoltam annak minden bájával együtt,bár az Oszkó húsznál még az is jobb.De egy hagyma??Annak kifejezetten kellemes az illata.Javaslom kérdező hogy egyél nyersen vöröshagymát,nagyon egészséges.
2019. jún. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hagymától nyilván nem hányom el magam, de borzalmas szaga van. A frissen felvágott vöröshagymának amúgy nem.


De büdösebbtől...

2019. jún. 20. 08:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Én csak bőgök a hagymától, de azt nagyon durván :D

Viszonyag erős gyomrom van szagok terén, talán egy dolog van amitől eddig felfordult a gyomrom: tó partján sétálva elmentem egy rothadó hal mellett. Na az kemény volt. Amit még jobban szerettem, hogy a kutyám találta meg előbb és nagy boldogan bele is hempergett...

Buszon a mosdatlan, izzadó emberek szaga is dobogón van nálam, illetve a nagyon erős szájszag.

2019. jún. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az égett, főtt szőrt, tollat, ilyesmiket nem szeretem. Talán még a friss gomba szagát nem bírom. Amúgy jöhet bármi :)
2019. jún. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azok elviselgetők...


Akkor te még nem szagoltál pöceszagot, vagy romlott kaját

2019. jún. 20. 09:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne hisztizz kérdező! Mindenkinek más szag az elviselhetetlen. Én például nem bírom a hagymatea illatát.
2019. jún. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Falun annak idején egy pöcegödör mellett laktunk... szerinted mi volt ott nyáron? Meg lehet szokni :D

2019. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!