Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Egy éve...

Mi lehet a bajom? Egy éve állandóan szédülök. Szinte folyamatosan érzem. Ha fekszek, forog minden. Ha jövök, megyek, ülök, ilyen furcsa érzésem van, mintha lebegnék, mintha mozogna a talaj, a tárgyak körülöttem, olyankor gyenge vagyok, néha remegek.

Figyelt kérdés

2019. jún. 22. 07:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvos mit mond?
2019. jún. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 éve vannak tüneteid, orvos mit mondott? Ugye voltál dokinál? Vérnyomásod milyen? Ha felírt valamit az orvos és nem használt, visszamentél?
2019. jún. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez belső fül, vagy vérnyomás, vagy agyi eredetű. Szerintem. Viszont neked okosabbnak kellene lenned, mint nekem.


1 éve nem mentél vele orvoshoz? Ne butáskodj, ha ez vezetés vagy úton átkelés, kerékpározás közben történik, akkor életveszélyes lehet.

2019. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen,természetesen voltam orvosoknál.Háziorvos,neurológia,fül-orr-gégészet,nőgyógyászat,belgyógyászat,kardiológia,szemészet.Koponya Mri,Ct,röntgen,teljes vérkép,szívultrahang,Ekg,terheléses Ekg..vérnyomás,pulzus mindig tökéletes..stb..stb..39 éves,makkegészséges vagyok.Nem dohányzom,nem iszok.Sportolok,keményen.Boxolok.Próbáltam masszőrt,csontkovácsot is...De állandó,nyak,fejfájás,szédülés...
2019. jún. 23. 15:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor fejfájás ambulancia.
2019. jún. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, elmúlt vagy kiderült, hogy mi okozta?
2020. júl. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, hasonló cipőben járok, kiderült mi okozta?
2021. ápr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kartalhu válasza:

Régi kérdés de azért le írom.

Kb. 8 éve kezdődött a szédülés. Eleinte két-három havonta majd egyre sűrüsödött. Amikor nem tudtam lefeküdni el is estem. Eleinte olyan négy órán keresztül majd napokig is eltartott. Azt hittem nem tudnák olyan vizsgálatot mondani amin ne lettem volna. Utóljára egy hétig voltam miatta kórházba ahol fül-orr gégészetre is elkűldtek. Ez is eredmény nélkűl volt de azért fel írt betahistint. Azóta egyszer volt szédülésem egy napos szünettel kilenc napig.

2022. aug. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!