Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epilepsziás sorstársak?

Epilepsziás sorstársak?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy bugyutának tűnik a kérdés,de a napokban tudtam meg,hogy epilepsziás vagyok,hét elején volt meg az első rohamom,ahogy a férjem elmondta az orvosoknak,hogy zajlott,rendesen megijedtem. Megállapították a betegséget (tehát nem egy alkalmi roham volt),kaptam gyógyszert,szedem is,de egyszerűen nem tudom feldolgozni. Félek egy újabb rohamtól,ráadásul van egy 1 éves pici fiam,miatta mégrosszabbul érzem magam,olyan gondolataim vannak,hogy jobb anyát érdemelne. Van/volt még valaki így? Idővel elmúlik ez az érzés?

2019. jún. 22. 20:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#10

Ja, és örökletes a betegségem.

2019. jún. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19%

CBD olajnak nézzetek utána.


Vagy thc+cbd olaj, de ez utóbbi illegális MO-n, míg a csak CBD tartalmú olajat megkapsz a gyógynövényboltban.


https://www.youtube.com/watch?v=zLT6AFsTm74


Itt egy videó, nyilván én nem állítom, hogy ez a megoldás, pusztán azt mondom, hogy sajnos úgy tűnik, sok esetben az orvosok csak leszedálni tudják teljesen az ember agyának valamelyik részét, ami valakinek segít, másoknál nem.


Ilyen esetekben esetleg jó lehet kísérletezgetni, hátha beválik.

2019. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

#12


És ez a marhadrága kencefice ér is valamit?

Vagy max még jobban árt.


Epilepsziásak vagyunk, nem értelmi fogyatékosok.

2019. jún. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Epilepsziásak vagyunk, nem értelmi fogyatékosok."


Bocs, de amikor olyanhoz szólsz hozzá, amiről azt sem tudod, mi az... Akkor nem tudlak nem értelmi fogyatékosnak gondolni. Milyen krémről beszélsz? Olaj, kezdjük ott, a többi részébe bele se menjünk, ahhoz előbb bele kéne nézz, tudnod kéne használnod a googlet, hogy HITELES forrásból utána nézz (valszeg még nem is hallottál róla, de pl a googlenek van olyan része, amiben csak tanulmányok /kutatások eredményeit keresheted)

2019. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14


Felőlem fogyatékosozhatsz, de az antiepileptikum GYÓGYSZEREKET nem véletlen találták fel...

2019. jún. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A 13-asnak annyiban van igaza, hogy bizonyos típusú epilepsziáknál a CBD használatos mint antiepileptikum, valòban használhat is de nem minden esetben. Emiatt nem kéne osztania az észt hogy az biztos jó a gyògyszerek meg nem, mert azok szedàlnak. Az orvosi tanulmányok valódiak de nem minden esetben műkodik. Az epilepszia elég bonyolult és személyre szabott teràpiàt igényel.
2019. jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudom kesoi valasz, de nekem mielott megalapitottak nem is volt rohamom! Orokletes alapon, tuneteket mutattam es EEG-vel meg mindenfele vizsgalattal megalapitottak. Valoszinuleg orokletes alapon, de ki tudja. A mi epilepsziank a csaladba oroklodott, de mas. Bar mind tudjuk, hogy minden epilepszia mas. En az elejen hetekig sirtam, szoval ez az erzes nem fog egyszeruen elmulni es teljesen soha. A rohamokra en se emlekszem, en is csak ebredek ra. Nekem nehez volt megemeszteni, neha meg most is szomoru leszek tole, de mi ilyenek vagyunk. Ha barmmikor ugy erzed, hogy ugy erzed nem tudod a ferjednek elmagyarazni, hogy te hoyg elted at akkor nyugodtan irj. Mert nekem nem volt kivel megbeszelni es ha neked is ilyen erzesed lenne akkor irj. Mert mint latod a sok kommentet nem vagy egyedul, szoval szerintem mindenki segitene hogy enyhitsunk az ilyen gondolataidon. Es hidd el, hogy azert mert epilepszias vagy nem leszel rossz anya mert a fiad tudja, hogy te az o anyukaja vagy aki mindig ott lesz neki.


Az rossz gondolatokat probald ignoralni es bizz magadban. Jo anyuka vagy. Mindegy, hogy epilepszias vagy vagy sem. A pici fiad igy is ugy is imad. :)

Udv a csaladnak es sok sok egeszseget.

2019. szept. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!