Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap délben indult: láz,...

Tegnap délben indult: láz, fejfájás, hányinger, ajulás közeli állapot. Mi ez? Nem hánytam, nincs hasmenésem.

Figyelt kérdés
A lázam csak megy felfelé 37.8 (nem szoktam lázas lenni) Háziorvos azt mondta pénteken valami hasmenős vírus. De nincs hasmenésem, mondjuk étvágyam sem. Egyre rosszabbul vagyok. Ha felkelek nagyon ijesztő majd elájulok. Félek, hogy meghalok reggelre. Egyedül vagyok. Hidegrázás meg izzadás váltják egymást. A zt sem tudom mi bajom van.torkom nem fáj nem vagyok náthás.
2019. jún. 22. 21:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vegyél be egy Algopyrint. Vírus lehet.
2019. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a frontinos?
2019. jún. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
Hívd ki az ügyeletet,komolyan.
2019. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az nincs itthon. Rubofen semmit nem használt. Mi az a frontinos?
2019. jún. 22. 21:47
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem voltál napon túl sokat az elmúlt napokban? Mert úgy lehet ám napszúrás is.
2019. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hívd ki az ügyeletet!
2019. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem voltam napon
2019. jún. 22. 21:57
 8/16 A kérdező kommentje:
Felhívtam az ügyeletet. Óriási volt. Egy bunkó pasas közölte, hogy igyak vizet és vegyek be egy nyugtatót, de ha panaszkodni van kedvem továbbra is este 10kor akkor menjek be az ügyeletre és üldögéljek ott reggelig úgysem fog velem senki foglalkozni. Ezt annyira nem kommentálom. 😝 Mondtam, hogy a wcre is alig tudok kimenni mert majd elájulok. Közölte, hogy ne menejk ki, feküdjek és heló. Lehet, hogy ő nem ítélte olyan súlyosnak a helyzetet mint ahogy én érzem. De legalább megnyugtathatott volna vagy valami. Egyszer hívtam korábban ezt az ügyeletet mikor már 4.Órája hánytam és annyira kiszáradtam hogy elájultam a fürdőszobaban. Megkérdeztem be tudnanak e kötni egy infúziót. Közölték, hogy nem, szedjek dedalont. Ami természetesen nem volt itthon. Erre mondták, hogy menjek le a patikába. Miközben 5 percenként ment a hasam és hánytam. A földszíntig sem jutottam volna el. Éljen az egészségügy!
2019. jún. 22. 22:18
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

37.8 az semmi.


Pénteken voltál háziorvosnál, ami tegnap volt.


Ma meg hívogatod az ügyeletet. Mire számítottál, mi fog történni?



ÉDes egek ne legyünk már ennyire életképtelenek.


Igyál, feküdj le, ha nem megy fel a lázad kb 38.5 fölé, akkor az nem vészhelyzet, nem olyan valami ami miatt az ügyeletre kéne rohanni. GOndolom előadtad a hisztit a telefonba, amit ilyenkor nyáron a hőhullámban kb naponta 20x hallanak.

2019. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
/hozzáteszem, hogy természetesen egyik sem hiszi azt, hogy neki pont ez volna a baja, egy kis enyhe vírus+ kiszáradás... jajj édes élet/
2019. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!