Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyomást, szorító érzést érzek...

Nyomást, szorító érzést érzek a bal bordam alatt, hónapok óta egy ponton fáj a hasam, hányinger, szédülés rossz közérzet?

Figyelt kérdés

3 napja nagyon rosszul vagyok.

Már több mint fél éve kezdödtek a panaszok.Amikor futok a köldököm felett bal oldalt zsibbadó,heves fájdalmat érezek, elején nem forditottam rá okot,azt hittem csak beszorul a levegő..

Decemberben volt egy hasonló rosszullétem.Lassú 1 2 hétig fokozatosan egyre rosszabbul lettem, székrekedés(2 hétig), hasfajas györcsök es azon az egy ponton fájt,és baloldalt bordak alatt szóritó, néha szúróérzést éreztem.Köldök körül is. 38fokos lázam volt,vakbélgyulladás gyanújával bevittek. Minden negatív lett, csak hogy székrekedésem volt,tükrözes nem volt.(Nőgyógyászat,sebészet,ultrahang,Laborvizsgálat)

Hazaküldtek...

Január környékén enyhültek a panaszaim.. Bár hasfájás az mindig előjött néha.

Visszamentem a dokihoz,elmondtam hogy még mindig fáj egy ponton a hasam..Gastroenterologiára beutalt,és probiutikumot írt fel. A hasfájáson segített picit.Marciusban tudok csak elmenni gasztro.-ára.

De utóbbi 3 napban villámcsapásra visszatértek a tüneteim.A ponton érzett fájdalom megnőtt, és folyamatos lett, mintha lenne ott valami, nyomna, zsibbadna.Fejfájás,szédüles,hányinger, rossz közérzet társul. Csak a baloldalamra lokalizálódik,köldök mellett és inkább a bordák mentén nyomásérzés..Bár van mikor jobb oldalt is érzem.. fent, lent...

A hasam görcsöl, fáj, étvágytalanság, fogyás nincs... :(

Nagyon rossz, valakinek volt már ilyen?

Mit tegyek, hová menjek?


18/N



2019. febr. 27. 00:13
 1/1 A kérdező kommentje:
+fejfájás
2019. febr. 27. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!