Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magyarországon szúnyogcsípéstő...

Magyarországon szúnyogcsípéstől lehet fejfájással, hányingerrel járó lázat kapni?

Figyelt kérdés

2019. jún. 23. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább hányásos-hasmenéses vírusfertőzésre utal.
2019. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen csak a "gond" hogy 3 napja ez van és hányás meg hasmenés nincs. Még hasfájás sem. Tanácstalan vagyok.
2019. jún. 23. 18:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Öö helló napszúrás vagy kiszáradás? Mind kettő okozhatja, egyébként ha szúnyogtól kapsz el valamit annak a jelei először a csípés helyén fognak jelentkezni
2019. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem voltam napon. Rengeteget ittam minden nap. Ezek tuti nem.
2019. jún. 23. 21:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj meg orvoshoz menni mást nem tudunk mondani
2019. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, magamtól nem jutott volna az eszembe.
2019. jún. 24. 07:51
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát most na mi mást mondjunk? Hogy haldoklasz mert megcsípett egy szúnyog? Ami nem valószínű

De mint mondtam ha attól van bajod annak ta tünetei először a csípés helyén jelennek meg

2019. jún. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Feltettem egy kérdést. Válaszoltatok....ennyi. miért kell tovább folytatni? Nem állítottam, hogy szúnyogcsípéstől van bajom. Csak rákérdeztem valamire. Azóta egyébként is kizáródott ez az opció. Az orvoshoz meg nem tudok elmenni mert elájulnék útközben. Ennyi.
2019. jún. 24. 16:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor valami bélfertőzés okozta gyulladás is okozhatja. De ezt csak orvos fogja kideríteni. Ha annyira rosszul vagy, akkor ki is hívhatod a háziorvost, ebben az esetben kötelessége kijönni a rendelési időben. Egyébként pedig az ügyeletet lehet hívni.
2019. jún. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szombaton elküldött a francba az ügyelet ma kijönnek állítólag 3 órája mondták
2019. jún. 24. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!