Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezt elhigyjem az orvosnak?

Ezt elhigyjem az orvosnak?

Figyelt kérdés
Voltam bőrgyógyásznál megnézetni az anyajegyeimet, és csak a törzsemet nézte meg, ahol van rajtam pár szabálytalan anyajegy és az egyik meg is változott. Azt mondta rájuk hogy mind "békés" és nem kell aggódni miatta mert néhány simán csak elüt a többitől. Én örülnék a legjobban ha így van, csak furcsának találom, hiszen mindenhol azt olvasom hogy ezeket le kell vetetni max azt mondják semmi gond nincs vele. Magánra meg sajnos nincs pénzem.

2019. jún. 25. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs magánra pénzed akkor sok mindent nem tehetsz azon kívül, hogy elhiszed.

Amúgy ha dermatoszkóppal nézte meg akkor valószínűleg látta volna, ha nem stimmel velük valami.

2019. jún. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem olvashatod azt, hogy "ezeket" le kell vetetni. Nincs olyan, hogy "ezek". Az ártalmatlanokat nem kell levetetni. Vagy elhiszed az ő diagnózisát vagy fizetsz, nincs más megoldás.
2019. jún. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A kis "nagyítóval" nézte meg és úgy értettem hogy a szabálytalanokra és megváltozottakra írják, nekem pedig mind a kettőből van.
2019. jún. 25. 21:01
 4/9 A kérdező kommentje:
Ráadásul én voltam az utolsó ezért is lehet hogy félvállról vették, mentek volna már haza
2019. jún. 25. 21:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Az nem kis nagyító lehetett, hanem dermatoszkóp. [link]
2019. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, csak nem tudtam hogy a dermatoszkóp megegyezik ezzel az eszközzel.
2019. jún. 25. 22:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem ártalmas, akkor nem kell levetetni, hacsak nem zavar vagy esztétikailag akarsz változtatni.
2019. jún. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy akkor nem kell, engem az aggaszt hogy rajtam hagytak olyanokat amiket nem kellett volna.
2019. jún. 26. 16:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy amiket nem kellett volna? Ha a szakember nem ítéli meg őket veszélyesnek, akkor nyugodtan ott lehet hagyni. De ha nagyon le akarod vetetni, mert mondjuk a ruha irritálhatja, akkor kérj a bőrgyógyásztól beutalót sebészetre. Én a magam részéről biztos nem operáltatnék meg valamit, amit nem kell.
2019. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!