Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan adjam be az orvosnak,...

Hogyan adjam be az orvosnak, hogy beteg vagyok, vagy hogyan legyek ténylegesen az?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy hasfájás stb nem jó. Láz kéne és a megfázás tünetei, mert eddig anyukám ezeket mondta az orvosnak (nem gondoltam át teljesen) viszont holnap meg is vizsgálnak, mert ezen a héten már nem szeretnék iskolába menni, de túl erős az immunrendszerem, eddig nedves ruhában aludtam takaró nélkül, nyitott ablakkal, jéghideg fürdő, egész nap kiabaltam míg nem voltak itthon a szüleim, jegkockat ettem, krakogtam hátha vörös lesz a torkom, sós vizet ittam hátha belazasodok, de az ég világon nem történt semmi. Örülök, hogy szoszerint soha nem voltam beteg, de most az egyszer jó lenne.. Jó tanuló vagyok, de mostanában depressziós lettem ezmiatt napi 2-4 órákat alszom kb a stressz miatt, és most jót tenne a pihenés és egyedüllét kicsit, hogy végre legyen egy hetem amikor nem kell aggódni a dogak miatt és kitudom pihenni magam és utána újra jól teljesíteni, mert miután hetek óta annyit alszom kb 3 nap alatt, mint amennyit 1 alatt kéne, elég rosszul teljesítettem, pláne magamhoz képest. Nagyon jó lenne, ha tudnátok segiteni kérlek segítsetek. Nem olyan válaszokat szeretnék kapni, hogy menjek fejjel 3x a falnak, hatha meghulyebb leszek, vagy agyrázkódásom lesz.

2018. dec. 12. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Te tényleg beteg vagy. Pszichiátriai eset.
2018. dec. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi..🙁
2018. dec. 12. 23:56
 3/4 Totik0703 válasza:
Ha jo tanuló vagy akkor a szuleid kérd meg hogy irjanak ki egy hétre mond el nekik ezt. Meg fogják érteni
2018. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Totik0703 válasza:
19%
Vagy vegyél be két kalcium tablettát másnapra fosni fogsz
2018. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!