Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vírusos hasmenésből mitől...

Vírusos hasmenésből mitől épülhetnék fel gyorsabban?

Figyelt kérdés
Ásványvíz, magnézium+kálium, diéta, probiotikum. Ezen kívül valami ötlet? A hasmenés úgy tűnik megállt de alig élek. Hőemelkedés, fejfájás, szédelgés. Lakáson belül is nehezen mozgok le kell feküdnöm folyton. Már nem bírom. :(

2019. jún. 26. 13:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Kitartást és jobbulást kívánok! Nekem a smecta por segítettés a kortyonkénti hideg víz.
2019. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Jaj, azt elfelejtettem írni, hogy a smecta még akkor kellett amikor nagyon ment a hasam. Ha nálad ez megállt, akkor már nem kell. Folyadék és pihenés. Ez ami most tud segíteni.
2019. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Hát igen.....;) sajnos nem vagyok türelmes és 6. napi szenvedés után már nagyon mehetnékem van. Kint süt a nap meg madarak meg minden 😭
2019. jún. 26. 19:05
 4/25 anonim válasza:
100%
Nekem is ez volt most , kb én is a 8.napnál tartok azt mondták vírus. Még egy két hasmenés előfordul napközbe.. diétázz és normaflore és idővel jobb lesz. A páromnak 2 hétig tartott.
2019. jún. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Jobban vagy már,?Nekem 4 napja megy a hasam.Még nem múlt el.Széntablettát szedek,mg b6 pezsgőtablettát.diéta.

Járvány lehet?

2019. jún. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
5 napig csak szenvedtem. Láz, fejfájás, hányinger. Majd elájultam felkelni sem tudtam. Nagyon ijesztő volt azt sem tudtam mi bajom. aztán kezdődött a hasmenés 1 napig. Most már kicsit jobb de még alig van erőm és mentálisan is teljesen kikészültem a bezártságtól meg az egyedülléttől. Még mindig nem bírok utcára menni annyi erőm sincs. És még mindig hőemelkedésem van. Nem tudom meddig fog ez tartani de félek hogy sósem lesz vége vagy becsavarodom a végére. Közben dolgoznom kéne menni 😢
2019. jún. 27. 14:38
 7/25 anonim válasza:
100%
Nyugi! A párom 2,5 hét után lett csak jobban ! Ne szedj be hasfogót had ürüljön ki ! Én is lassan becsavarodom mert lassan két hete rendszertelen hasmenés...de elfog múlni voltam én is dokinál. Most ilyen virus megy..
2019. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
A hasmenés szerencsére elmúlt csak ez a szédelgés és gyengeség nem múlik. Dehogy veszek be hasfogót. Csak a probiotikumot b komplexet meg magnéziumot szedem. Már 1 hete répán és krumplin élek meg piritóson. :(
2019. jún. 27. 16:32
 9/25 A kérdező kommentje:
Ma beszéltem az orvossal azt mondta hs holnap is hőemelkedesem lesz még akkor kell szednem antibiotikumot. Nektek is írtak 1 hét után? De már nem is megy a hasam. Mondta, hogy be kell menjek a rendelőbe. De ma majdnem elájultam amíg levittem a szemetet. Így hogy? Kezdek kétségbe esni.
2019. jún. 27. 17:55
 10/25 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam dokinál.Nekem 4 napja van hasmenésem.Csak széntablettát szedek.No-spa elfogyott .Nekem az smecta port szoktak írni rá.
2019. jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!