Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vírusos hasmenésből mitől...

Vírusos hasmenésből mitől épülhetnék fel gyorsabban?

Figyelt kérdés
Ásványvíz, magnézium+kálium, diéta, probiotikum. Ezen kívül valami ötlet? A hasmenés úgy tűnik megállt de alig élek. Hőemelkedés, fejfájás, szédelgés. Lakáson belül is nehezen mozgok le kell feküdnöm folyton. Már nem bírom. :(

2019. jún. 26. 13:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Antibiotikumot irtak igen de nem sokat segitett ugyhogy abbahagytuk
2019. jún. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Meg szabad kérdezni, hogy honnan írtok? Én zalából és nálunk is vírus van.
2019. jún. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Budapest. Nem értem mire akar antibiotikumot adni mikor nem fáj semmim csak a fejem kicsit néha és már hasmenesem sincs, csak harmatgyenge vagyok és szédelgek meg 37.4 a hőm. Ki se jött megnézni. Elég hülye orvosom van. :(
2019. jún. 27. 20:47
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Pest megye.Hasmenés picikét jobb,de még mindig csikar.Banán nem tudom mennyire jó ilyenkor.5. napban vagyok már.
2019. jún. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Érdekes nekem a hasam egyáltalán nem fájt. Mikor hasmenesem volt sem. Csak éreztem, hogy menni kell.
2019. jún. 28. 12:12
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Na ki hogy van? nekem még mindig nem az igazi.Vettem smecta port. Hátha az használ,széntabi is van itthon.
2019. jún. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Hogy vagytok?

Én talán picit jobban, hasam már nem megy, de rettenetesen fáj. Nagyon gyenge is vagyok, és úgy ahogy van at tudnám aludni az egész napot. :( Enni nem kívánok, de legalább iszok.

2019. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ez lemaradt:

Mielőbbi jobbulást kívánok Mindenkinek! :)

2019. jún. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Még párszor naponta belecsikar,meg a megyek wc-re reggel.De már unom ezt a diétát.Hétfő óta. Sosem lesz már vége? nagyon unom már...
2019. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Nekem már nincs hasmenésem szerda óta. Már a fejfájás és láz is elmúlt. De semmi étvágyam nincs és olyan gyenge vagyok, hogy tegnap mikor levittem a szemetet utána majdnem elájultam. Utcára se tudok menni és meg vagyok rémülve miért nem jobb már ennyi idő után. Plusz meg is jött, így teljesen ki vagyok mentálisan meg fizikailag is.
2019. jún. 29. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!