Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Úgy érzem, le vagyok épülve....

Úgy érzem, le vagyok épülve. Hogyan épülhetnék fel? Milyen vitaminok, milyen életmód?

Figyelt kérdés

Ha akárhol megnyomom erősebben, ahol izomnak kéne lennie, ott fájni kezd. Lábamat nem tudom normálisan kinyújtani.

Nincs bennem ruganyosság.

Sosem voltak tüdő problémáim, de pl húzódzkodásnál olyan, mint ha préselnék a tüdőm. Ha 25 foknál hidegebb van és szaporodik a levegővételem, megfájdul a torkom. (Hideg üdítőktől szintén.)


Fél éve próbálkozom az edzéssel, de nem vagyok olyan formában, hogy nehezíteni tudjak, illetve úgy érzem, nincs miből építkezni.


Ételből évek óta mindig van ebédre házi főtétel, nassokat ennek arányában fogyasztok. Vékony vagyok, alacsony testzsírszázalék, testtömeg indexem a normálisba csúszik.

Mentális problémák, stressz meg ilyesmi nincs egyáltalán, nem dohányzom, ritkán iszom.


Amit abszolút nem értek, hogy sokan kevesebbet esznek, mint én mégis, magasabb testtömegindexnek illetve jobb kondíciónak örvendenek.


16/F



2015. okt. 19. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mit eszel. Leírnád körülbelül egy napodat? Hátha megtudnánk valami információt erről, mert így nem lehet megmondani, hogy mi lehet a probléma, de lehet el kéne menned orvoshoz, ha komolynak érzed ezt a dolgot.
2015. okt. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!