Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet agyhártya vagy...

Ez lehet agyhártya vagy agyvelő gyulladás?

Figyelt kérdés
1 hete végtagfájdalmak 1 napig. Másnapra 37.4 ájulás közeli állapot.2-4. Fejfájás, hányinger, 37.8, szédelgés, olyan kábaság mintha megittam volna egy üveg pákinkát, alig tudtam lakáson belül közlekedni. 5. Nap folyamatos hasmenés, ájulás közeli állapot. 6. Fejfájás kábaság, iszonyatos gyengeség. 7-8. Már csak 37.2 még kis fejfájás de még mindig nem bírok utcára menni mert terhelésre elgyengülök és le kell ülnöm. Most már erős szorongádom is van az egésztől. Normálus, hogy még mindíg ilyen gyenge vagyok és szédelgős?
2019. jún. 28. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Nem normális. Nem gondolom, hogy agyhártyagyulladás, de nem normális ez az állapot. Orvoshoz miért nem mentél?
2019. jún. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem normális, de ez inkább napszúrás vagy vírus.
2019. jún. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Talán mert nem tudok elmenni az orvosig!

4. nap kint volt az ügyelet. Azt mondták vírus. De nagyon rossz, hogy még mindig nem tudok utcára menni.

2019. jún. 28. 23:17
 4/4 A kérdező kommentje:

Agyhártya és agyvelő gyullafásból is van vírusos azért kérdeztem.

Napszúrástól nem vagy rosszul egy hétig és nincs hasmenésed! Különben sem voltam napon.

2019. jún. 28. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!