Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi baja lehet a páromnak?

Mi baja lehet a páromnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, remélem tudtok segíteni... A párom (24/F) az utóbbi időben rettentően sokat "szellent". Van olyan nap, hogy 4 vagy 5-ször is. Azon kívül, hogy gyomorforgató a szaga, szerintem valami betegség állhat a háttérben. Beszéltem már vele többször is, hogy menjen el orvoshoz, csináltasson tükrözést, hátha valami daganatos betegség, de csak nevet rajtam... Próbáltam az anyukájával is beszélni, de azt mondja nincs baja. Mondjuk nem ő él vele, akkor nyilván komolyabban venné...

Mit tennétek? Más párjának is van ilyen problémája?


19/N



2019. jún. 29. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tul valoszinü h daganat. Inkább valami érzékenység, mint fruktoz vagy laktoz, vagy nagyon megváltozott étkezési szokások (pl sok szénsavas ital) Ha nem megy dokihoz egy sima pár hetes étkezési napló vezetéssel is rájöhet esetleg, mi az oka.
2019. jún. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
[link] 8-20 normális...
2019. jún. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki probiotikumot és nem főzz neki sóletet kolbásszal
2019. jún. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha babot, lencsét, paprikát stb-t eszik, előtte vegyen be egy Espumisan tablettát. Ha pl. színházba megyek este, akkor ebédkor én is beveszek.
2019. jún. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A te paros 4et vagy 5ot szellent/nap? Irigyellek, komolyan...
2019. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!