Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi baja lehet a páromnak?...

Mi baja lehet a páromnak? Félek tőle.

Figyelt kérdés

Szóval, úgy vettem észre, hogy legalább 3 különböző személyisége/éne van.

Van amikor józan, amikor iszik, akkor másképp is hívja magát más emberként viselkedik, és van egy ami részeg agresszív, akkor is mintha teljesen más ember lenne.

Régebben ivott de mióta együtt vagyunk ritkán keveset akkor ok volt minden. Mostanában viszont hazajött külföldről egy haverja, aki állandóan itatja és ilyenné válik, és részegen mesélt róla hogy neki ez régóta van. Én erről eddig nem tudtam.

És az a legnagyobb,, probléma,, hogy 18 hetes terhes vagyok.

Nem hallgat rám ha italról van szó, és félek tőle, olyan mintha első számú közellensége lennék.

És ez nem olyan hogy józan - részeg, teljesen más emberré valik és ijesztő, egyik pillanatról a másikra át vált...

Hova vigyem milyen orvoshoz?

Mi ennek a betegségnek a neve?

Hogy legalább 3 különböző ember is van benne.

Illetve mitől alakulhatott ez ki?


2018. júl. 23. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha magától nem akar (tud) megváltozni, kár minden igyekezetért.
2018. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Ha félsz tőle, hagyd ott legalább egy időre. Ha szeret, lemond az italról. Amennyiben nem tud lemondani, akkor egyedül kell felnevelned a kicsit. Még mindég jobb, mint a föld alatt.
2018. júl. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Keress magadnak másikat. Hidd el nem fog változni és ha évente egyszer részeg és agresszív az is elég.
2018. júl. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Próbáld megbeszélni vele őszintén. Én legelső körben ezt próbálnám. Nyilván szereted, és tud olyan lenni, hogy szeretedre méltó legyen, mert már bizonyította ezt korábban. Ha meg tudjátok beszélni, biztosítsd a támogatásodról, lehet valami komolyabb dolog áll az alkalmi lerészegedések hátterében.

Esetleg pszichológushoz tudnátok fordulni, vagy pszichiáterhez. De csak az ő beleegyezésével. Ha nagyon ellenkezik, és Te nagyon akaratos vagy, csak árt a kapcsolatotoknak.


Végső esetben, ha még szándékosan nem akar változtatni, hagyd ott. De ez csak a végső "megoldás" legyen.

2018. júl. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Senkit nem lehet orvoshoz VINNI. Az alkoholizmusból nem lehet kigyógyulni. Ezt a gyereket egyedül fogod felnevelni. És nagyon gyorsan hozd meg ezt a döntést, mielőtt te és a gyerek fizikai bántalmazás áldozatai lesztek, egészen az életveszélyig.
2018. júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!