Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kikészültem. Ti mit tennétek?

Kikészültem. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Mostanában nagyon rosszul mennek a dolgaim mindenféle téren sajnos. És sokszor megfordul a fejemben az öngyilkosság. Tudom, hogy ez a legegyszerűbb de néha már úgy érezem nem bírom tovább. 3 éve váratlanul meghalt anyukám ami nagyon rossz volt. Aztán mostanában egyre több ember használ ki mert nagyon kedves és jó indulatú próbálok lenni mindenkivel de sajnos nem mindig lehet mindenkivel normálisan viselkedni. És hát elég sokan vissza élnek a jó indulatommal,kedvességemmel még olyanok is akiktől nem várná az ember. Régi ismerősök, barátnak hitt emberek. Régóta edzek is már lassan 6 éve gyúrok de nem nagyon látszik mert volt egy betegségem amire nem rég derült fény és emiatt nem izmosodtam annyira meg nem híztam (glutén érzékeny vagyok). Alig voltam 70 kg 176 cm-es magassághoz de most influenzás lettem és lefogytam megint 66 kg-ra egymás után jönnek a bajok tényleg. De ami végleg a padlóra küldött az két hete történt. Volt egy Nő akibe beleszerettem meg még most is szeretem csak az a baj, hogy ő nem érez irántam semmit. Kb 1 éve ismertem meg és tényleg ilyen még sose történt velem első látásra bele szerettem mintha a fülembe súgták volna, hogy rá vártál egész életedben ő az aki kell neked. És ahogy egyre jobban megismertem egyre jobban bele szerettem mert nagyon sok közös van bennünk.És mint említettem két hete beismertem neki mit érzek iránta meg, hogy mennyire fontos nekem. De ő neki sajnos nem jelentek semmit. Szerintem ha meghalnék se érdekelné. Pedig amióta ismerem rengeteget voltam vele amikor csak tehettem. Azt hittem ő is szeret. Szóval ez van a munkám is elég rossz. Úgy érzem minden ellenem van. Tényleg néha úgy érzem nincs más választás csak az ha kiszállok ebből az életnek nevezett gyötrelemből. Mostanában már az emberekből is elegem lett pont e miatt mert folyton kihasználják a jó indulatomat. Egyedül a család tarja bennem a lelket még egy kicsit. Főleg a bátyám vele kis korom óta nagyon jó a kapcsolatom.


Hát tudom elég hosszú lett köszönöm annak aki veszi az időt és a fáradtságot, hogy el olvassa.


F/25



2013. júl. 18. 20:23
 1/6 anonim válasza:
0%
Verd ki, és nem lesz semmi bajod. Nálam mindig használ.
2013. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ne add fel, tudom nehéz az élet. De van kiért élned, tarts ki a végsőkig, keress új barátokat, ha ez segít.
2013. júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
maradj erős ás próbálj meg a végsőkig kitartani... bevallom nekem is volt ilyen időszakom amikor arra gondoltam most legjobb lenne ha öngyilkos lennék de aztán rájöttem hogy én ennél sokkal erősebb is lehetek.. így hát túltettem magamat nagyjából ezen a dolgon és mint látod még mindig itt vagyok :) szóval remélem te is túl leszel rajta
2013. júl. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az első válaszolótól eltekintve nektek köszönöm a válaszokat. Egyenlőre még a családomból tudok erőt meríteni és próbálnak is nekem segíteni hát majd csak lesz valahogy.
2013. júl. 22. 16:10
 5/6 anonim válasza:
Mi van olyankor ha nincs miből erőt meríteni?Ha nincs olyan pont az életedben amiért úgy gondolod hogy igenis nekem élnem kell mert szükség van rám vagy van helyem az életben..?
2013. júl. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Mondom egyenlőre ott a családom. Főleg a bátyám ő sokszor segített már túl minden félén. Tényleg nem tudom ha ő nem lenne már lehet rég nem lennék itt.
2013. júl. 28. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!