Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap reggel óta magas láz...

Tegnap reggel óta magas láz van, nem használ a gyógyszer sem, mint csináljak?

Figyelt kérdés

Brutális hidegrázás, télkibátban voltam...


Neveszek 2 szem Rubopfent az elég 1-2 órára, de sajnos tovább nem. Aztán újra hidegrázás és kezsődik el{lről.


2019. jún. 30. 09:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Mennyi az a magas láz ? Az a baj a lázcsillapítók szedésével vagy is en azt tapasztaltam hogy röviddel a bevétele utan csökkenti a lázat egy idő utan sajnos a visszájára fordul es csak emeli. A problémát kellene kezelni ami miatt a láz kialakult. Orvoshoz kellene menni vagy ügyeletre. A nagyon magas lázas állapot nem jaték. Sok folyadék és pihenés illetve minél előbb orvos.
2019. jún. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

El ne menj orvoshoz.

És ne írd ki többször, mert baromi fárasztó vagy.

2019. jún. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1, ne strapáld magad, ez nem a lázról szól, a kérdező egy idióta.
2019. jún. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a lázcsillapitókkal csak a tünetet kezeled, ami újra és újra vissza fog jönni amig nem kezeled a kiválto okot
2019. jún. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Holnap tudok orvoshoz menni. 39 fok feletti. Nagyon hamar elmúlik a hatása és újra hidegrázás, meg magas láz.
2019. jún. 30. 11:59
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Akkor már rég korház lenne drága szivem, ugyanis ebben az idöben ilyen lázzal neked olyan durva kiszáradásod kéne hogy legyen hogy nem tudnál ide irogatni
2019. jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Folyamatosan iszom, vagy ez olyan elképzelhetetlen? Kösz, hogy kamuzni. Itt egy 2 literes üveg azt iszom, meg hozol vizet is pohárban. Ma már jó sokat megittam, legalábbis addig, ameddig nem aludtam...
2019. jún. 30. 12:56
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerüen csak azt nehéz elhinni hogy az elég lenne és hogy nem jutott eszedbe bemenni az ügyeletre
2019. jún. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Messze van, meg nincs aki elvigyen. De egyszerűen megpusztulok, annyira rosszul vagyok és nem megy lejjebb, csak ráz a hideg k...rvára.
2019. jún. 30. 13:19
 10/12 A kérdező kommentje:

Mit tudok csinálni, hogy jobb legyen? Hűtőfürdő esetleg? Ezt nem lehet kibírni.


Anyámékat nem érdekli, azért prdibál, mert nem eszek zsíros rétest. Mondtam neki mi van, erre "rétest muszáj enni". Ez bolond.

2019. jún. 30. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!