Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 17/f. Roaccutan pattanásra...

17/f. Roaccutan pattanásra tapasztalatok?

Figyelt kérdés

14 éves korom óta pattanásos vágyok. Utóbbi 1 évben rengetegen pattanásom van. Sok kicsi apró, nagy gennyes egyaránt. Kicsit antiszociálissá tett már a dolog pedig nem ilyen lennék alapvetően. Mindennel próbálkoztam már :kozmetikus, kenceficék, gyógyteák stb. Egészségesen élek, sportolok, a kajám is rendben van. Eljutottam arra a pontra hogy megprobalom a Roaccutan /vagy más hasonlót hatású gyógyszer szedését


Kérdéseim a következők lennének


- Fenyvedo használata mellett szabad e majd a napra mennem?


-csak bőrgyógyász írhatja fel, vagy háziorvos is?


-mennyi idő kell a látható eredményig hogy hasson (napok vagy hetek?)


Akik próbálták már milyen mellékhatásokat éreztek a 20 mg-os verziónál



2019. jún. 30. 10:27
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem még várj vele pár évet, fiatal vagy még, lehet, hogy magától jobb lesz

am én most szedem, márciusban kezdtem

fényvédőt nem használok, mert nem nagyon megyek napra, otthon és az irodában is egész sötét van, minimális időt töltök a napon, de annak, aki sokat van, kell

bőrgyógyász írhatja csak fel, én úgy tudom

szerintem kb 3 hét után már látható az eredmény

nekem a mellékhatás csak annyi, hogy kiszáradt a szám + egyáltalán nem zsírosodik a hajam, sem az arcom, de ezek már pozitívak

26l

2019. jún. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!