Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folyékony nagyon sötét barna...

Folyékony nagyon sötét barna székletem van már egy hete, mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Egy hete van hasmenésem, az elején majdnem 39 fokos lázam volt 1-1.5 napig de végül az egyik napról a másikra eltűnt, a gyomromat nagyon keménynek éreztem olyan 4 napig és alig tudtam mozogni mert folyamatosan szúrt de ez már elmúlt, nagyon görcsöl a hasam ha WC-re kell mennem, a wc-n konkrétan negyed órákat vagyok mert eléggé lassan akar kijönni onnan minden, a széklet nagyon folyékony nagyon sötét barna színű, 4 napon keresztül alig ettem valamit konkrétan csak vizet ittam hozzá pedig néha-néha egy kis kekszet, az utóbbi napokban kezdtem főtt krumplit enni mivel jobban érzem magam, egyedül a hasmenés zavar nagyon. Tudnátok valamit javasolni? Az orvosom eddig szabadságon volt, csak holnapután tudnék elmenni hozzá. Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. júl. 1. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
En nem várnék holnapig. Nagyon sötét széklet ha csak nem ettél mostanában szén tablettát vagy valami sötét gyümölcsöt lehet véres is. Nem rádijeszteni akarok csak eleve az nem normalis hogy ennyi ideig megy a hasad. Mar rég bementem volna az ügyeletre az ilyenkor is van.
2019. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!