Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés
Csaba11111 nevű felhasználó kérdése:

Nagyon sötét, barna, vastag csík a teljes herezacskó közepén és heg a pénisz tetejétől a herezacskóig. Normális?

febr. 10. 16:26  Privát üzenet  

A válaszok
Szerinted az?

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 10. 16:26 Privát üzenet
A barna csíkot többeknél láttam már, egyszerű pigmentáció. A heget viszont elképzelni sem tudom. Magától sehol nincs heg az emberen, csak ha előtte ott történt valami, ami heggé gyógyult, de arról értelemszerűen tudnál.

A válasz 28%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 10. 16:28 Privát üzenet
omg, magzati korban ott nőtt össze, ne csodálkozzunk már rá minden szarrra, ez másnak is ilyen max kevésbé látszik

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 10. 16:39 Privát üzenet

Teljesen normális,még ha szin nem is mindig sötétbarna .

Jobb ha a nők is tudják,mert nagyon sok kérdésre csak nők válaszolgatnak,pedig ez a férfiak oldala .

Ez minden fiúnál van .Amikor eldőlt hogy fiú leszel,még sem lány ,itt lettél befejezve .Ez a kis forradási csik jelzi

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont febr. 10. 16:39 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
Az enyém is olyan, de eddig ez engem nem aggasztott. Te sem foglalkozz vele! A női nemi szervek sem egyformák, a férfiaké sem.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont febr. 19. 14:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok segíteni nekem pár nappal ezelőtt penisz mutetem volt és nem tudom Meddig fogok szenvedni? Mert le nyuztak a peniszem és a herezacsko bőréből le vaktak és ászt raktak a peniszemre
Honnan lehet tudni, hogy műtét után kiújult-e a herevisszér?
Nem lóg a herezacskóm, hanem feszes ez baj?
A pénisz es a herezacskó vérkeringése megszűntethető? Illeteve mennyi idő kell ahoz hogy a két szerv elhaljon?
Bal herém nagyobb mint a jobb, és néha fáj is. Mitől lehet ez? 18/f
SOS! Mi bajom van? Húgyhólyagrák?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!