Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy vesegörcs után folyamatos vizelési ingere volt? Ha igen, mitől múlt el?

Figyelt kérdés
5 napja iszonyú fájdalommal begörcsölt a jobb vesém, majd másnap kevésbé intenzíven a bal is. Azóta csak néha,tompán érzem mindkettőt, illetve kisebb hasi görcseim voltak. A háziorvos vért és gennyet talált a vizeletemben, vesekőre, vagy homokra gondolt. Kaptam antibiotikumot is (1 tasak Monural port). Másnaptól szinte folyamatos, kínzó vizelési ingerem van, napi néhány órára elmúlik. Ma voltam urológián, az urológus is kőre, és/vagy homokra gondol, bár az UH-n nem látszott semmi rendellenes és a vizelet teszt is negatív lett. Küldtek bakteriológiai tenyésztésre is mintát, ennek az eredménye még nincs meg,de kaptam antibiotikumot, görcsoldót,gyógyszert az ingerre és kőképződést gátlót. Talán kicsit jobban vagyok, de még messze nem tökéletes. Még csak ma kezdtem szedni a gyógyszereket. Érdekelne, hogy valakivel történt-e már hasonló, és ha igen, mi segített, hogy elmúljanak a tünetek és meggyógyuljon?
2019. júl. 1. 16:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!