Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folyamatos böfögés? Miért?

Folyamatos böfögés? Miért?

Figyelt kérdés
oké, elég hülyén hangzik ez a kérdés, meg nem szívesen beszélnék erről bárkinek is, de tegnap óta állandóan böfögök. néha már hányingerem is van tőle. először csak amikor ittam vagy ettem éreztem hogy teli vagyok levegővel, aztán elkezdődött ez a böfögés roham, ami azóta sem szűnik meg. mostmár a hasam is fáj. mondjuk most pont elkapott a nátha elég durván, és semmi levegőt nem kapok az orromon, így kb mindig a számon veszem a levegőt. gondoltam arra, hogy sok levegőt nyelhettem ez miatt, na de ténylegesen ennyit nyeltem volna, ami ki se tud jönni belőlem szinte? nagyon kellemetlen ez az egész, aludni se tudok ettől. meg a náthától se. és megvagyok ijedve, hogy mi lehet ez.. szedtem be ilyen puffadás elleni gyógyszert, de eléggé úgy érzem hogy semmit se hatott, csak rosszabbodott minden. savat nem böfögök fel, szóval nem hinném, hogy reflux lenne, de nem tudom.

2019. márc. 5. 02:40
 1/1 anonim ***** válasza:

1). Vegyél be széntablettát, akár 2-3-at is egyszerre.

2). Csinálj tornagyakorlatokat a hasadra összpontosítva (derékhajlítás előre-hátra-oldalra, guggolás le-föl).

3). Masszírozd (masszíroztasd) a hasadat az óramutató járásával megegyezően.

2019. márc. 5. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!