Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem szűnő bokafájdalom?

Nem szűnő bokafájdalom?

Figyelt kérdés

Szeretném megosztani a problémámat, elég tanácstalan vagyok.


Februárban egyik napról a másikra bedagadt a jobb bokám. Nem volt sérülés, semmi. Egy nagyon pici feszülést éreztem, másnap nem fért bele a cipőmbe.


Ilyen történt már velem pár évvel korábban, akkor sebészet, röntgen. Semmit nem találtak, pihentessem, Flector tapasz, jegelés. Ezért a mostani esetnél is ezt csináltam, pihentettem, szedtem gyulladáscsökkentőt. Napról-napra javult, de maradt egy ilyen érzés, nem tudom megfogalmazni, mintha rosszul lenne a bokámban valami összekötve.


Elmentem reumatológushoz, adott szurikat, gyulladáscsökkentőt, de ez az érzés megmaradt. Csinált röntgent, semmit nem látott rajta, valószínűleg a lágyrésszel van baj, ezt mondta.


Alapból lúdtalpam van, és ha úgy járnék, mintha nem lenne - tehát a talpam külső részén sántikálva -, akkor alig érzem, de ha ellazítom a bokámat, és teljesen ráteszem a súlyom, akkor olyan, mintha lenne egy plusz alkatrész a bokámban. Vagy mintha valami rossz helyen lenne. Ezt mindig érzem, de ma pl. megint fáj, nemcsak kellemetlen.


Ha visszamegyek, megint csak szurit fog adni. Nem tudom, mit tegyek, mert tényleg alapos volt a doki.


2019. júl. 2. 15:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!